Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тралік на Огнівку
Añadido 06 dic. 2025

Тралік на Огнівку

@traliknaognivku
Número de suscriptores: 3 404
Fotos: 2,610
Videos: 471
Enlaces: 2,090
Descripción:
Їду 25 років 🚎 Канал полтавського журналіста. Ексклюзив і аналітика. 👉 Зв'язок @konduktorognivka
Fuente

Тралік на Огнівку | Випав частково з інформаційного поля останні дні, але 🤡 в міськраді чу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тралік на Огнівку Тралік на Огнівку @traliknaognivku
1 990 Vistas/Alcance 2026-05-28 08:00 Mensaje №4378
Випав частково з інформаційного поля останні дні, але 🤡 в міськраді чудять так, що змушують сісти і написати цей пост. Вчора на засіданні комісії в міськраді розглядали питання демонтажу незаконної прибудови до Котляріка. Якщо ви цікавитесь життям Полтави давно, пам'ятаєте цю історію з протестами Save Poltava, депутатами Калуцьким і Гонтовим, тоді ще несвідомим ресторатором Собакарем і апофеоз всього 🔥 пожежа, яка цей Котлярік і згубила. І хоча після пожежі новини притихли, але прибудова як була так і є незаконною, вона псує сквер який поруч, саму будівлю і взагалі ситуація навколо Котляріка інакше як словами "наригано" не описується. Депутати, яким Мамай здав цю будівлю, так і не збираються відшкодовувати ремонт в будинку Дворянського зібрання, міськрада судитись не хоче і нікому нічого не треба. Ось нарешті дійшли руки до прибудови. Сорі за ліричний відступ. Проти демонтажу прибудови став патрон і сірий кардинал Полтави Євгеній Дикань. Але, як і завжди Дикань працює "чужими руками" і не розпинається як Каплін у мікрофона. За збереження прибудови виступив голова ветеранської бізнес-асоціації "Базука" Тарас Лелюх. Він запропонував зберегти її для військових. Журналісти "Полтавщини" влучно підмічають, що Тарас Лелюх не вперше вписується за ініціативи Диканя, наприклад раніше він захищав отой ларьок Салтівського м'ясокомбінату на перехресті біля "Конкорда" (його до речі, ніхто не демонтував).Тарас Лелюх - доброволець і ветеран війни. Відносно медійна особа, часто давав інтерв'ю і коментарі журналістам. Вже торік стало помітно, що його виступи в міськраді постійно співпадають з інтересами певних людей. Його ГОшка також отримує гроші від міськради (наприклад, сьогодні виконком скинув 225К гривень на роботу з ветеранами). Думайте самі далі, як це працює...До речі, за демонтаж прибудови проголосували три депутати. Хоч їх голосів і не вистачило, але прізвища тут залишу: Городчаніна, Ямщиков та Лазаренко.