Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Trabzonspor UA | Все Про Українців
Añadido 06 dic. 2025

Trabzonspor UA | Все Про Українців

@trabzonsporUA
Número de suscriptores: 172
Fotos: 1,220
Videos: 158
Enlaces: 121
Descripción:
Найращий телеграм канал про турецьку футбольну команду «Трабзонспор» Клуб був заснований у 1967 та проводить свої домашні матчі на стадіоні «Папара Парк»,що у місті Трабзон Адмін: @greg_kriv
Fuente

Trabzonspor UA | Все Про Українців | Фатіх Текке: Я думаю, що початок гри був досить хорошим. У нас був осо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Trabzonspor UA | Все Про Українців Trabzonspor UA | Все Про Українців @trabzonsporUA
68 Vistas/Alcance 2026-01-06 13:12 Mensaje №1575
Фатіх Текке: Я думаю, що початок гри був досить хорошим. У нас був особливо хороший шанс на початку. Потім ми пропустили голи, і я сказав, що вперше змінимо нашу позицію. Два крайні гравці суперника були особливо ефективними, і, на мою думку, це була команда, яка мала труднощі з вирішенням проблеми своєї усталеної оборони. На жаль, поки ми чекали, один чи два гравці зробили дуже очевидні помилки у своєму позиціонуванні, і, як наслідок, завдяки майстерності суперника, вони забили перший гол». Другий гол був забитий з прямих переходів після вкидань, особливо кутових – моментів, про які ми попереджали кілька днів, де «Галатасарай» міг би створити найбільше випробування. Ми пропустили гол з вкидання. Це була дуже серйозна позиційна помилка. Ми працювали над цим вісім місяців. Ось що мене засмучує. Якщо ми не зможемо опанувати позиційну гру за вісім місяців – і в нас вже є проблеми із загальним захистом команди – то це не спрацює. Грати з емоціями – це одне, а грати позиційно – зовсім інше. Тут задіяно багато параметрів: ваші почуття, ваші орієнтири, зона, де знаходиться м'яч, ваша близькість до суперника тощо. Незважаючи на наполегливу працю, є ще й таке: «Немає місця за межами того, що призначено». Нас карають за найменшу помилку. Я кажу це, бо сам це пережив, але я точно не можу сказати, що ми загалом не грали належним чином.Я думаю, що переломним моментом став гол, який ми пропустили з аут-лайну наприкінці першого тайму. Але другий тайм ми розпочали добре. Ми знову контролювали все в грі. Ми вийшли вперед 2:1. Ми не реалізували дуже явний шанс зрівняти рахунок 2:2. Цей шанс був упущений. Це було те, що ми тренували зі стандартними положеннями, щось, що ми намагалися зробити, ризикуючи. Цього разу ми пропустили дуже комічний гол, 3:1. Потім, на короткий проміжок часу в грі, у нас був шанс зробити рахунок 3:2, але цього не сталося. Можу сказати, що в ті моменти ми зазнали поразки. Як тільки ми вийшли з гри, рахунок міг бути 4:1, можливо, навіть більшим, але майже всі голи, які ми пропустили, були голами, які нам не слід було приймати.Але як "Трабзонспор", ми розчаровані величезним розчаруванням. У нас кубковий матч перед початком чемпіонату, 14-го числа, і дуже важливий матч чемпіонату. Виїзна гра проти "Коджаеліспора" дуже складна. Якщо врахувати все це разом, нам терміново потрібно зробити трансфери, щоб заповнити прогалини в нашому складі, запросивши гравців, які зможуть зіграти в матчі та в потрібний час. Тому що у нас справді багато травмованих. «Тому нам дуже шкода. Я також вітаю «Галатасарай». У них вже є одні з найталановитіших гравців Європи, можливо, навіть світу. Тож, я не думаю, що ми поступалися в грі, але ми програли. Я також вітаю їх» @trabzonsporUA