Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Настя толкує про дизайн та й таке
Añadido 14 jul. 2024

Настя толкує про дизайн та й таке

@tolkovoprod
Número de suscriptores: 1 151
Fotos: 339
Videos: 19
Enlaces: 73
Descripción:
веб-дизайнерка на фрілансі з Києва. figma | webflow | shopify https://www.instagram.com/mazurovska.a?igsh=MWh2b3N6ZmtrZnUzaw==
Fuente

Настя толкує про дизайн та й таке | на цей раз у мене частіше, ніж зазвичай, запитують «як там запуск?», м...

Logotipo de la comunidad de telegram - Настя толкує про дизайн та й таке Настя толкує про дизайн та й таке @tolkovoprod
545 Vistas/Alcance 2024-09-12 12:19 Mensaje №363
на цей раз у мене частіше, ніж зазвичай, запитують «як там запуск?», маючи на увазі запуск лекції «35 питань».чому? можливо, тому що зазвичай я роблю обʼємні продукти, а тут раптово — годинна лекція.коротше, розкажу і вам, «як там запуск»🫵1 — по моїх відчуттях:приголомшливо. я була націлена створити щось корисне з імпульсу. от коли прийде моє улюблене «наітіє». не брейнштормила з пустого в порожнє, а просто була, прислухалась до себе не менше, ніж до інших. і коли я згадала, як багато однакових питань чую в діректі та особистих, ідея прийшла. чому б не відповісти на 35 питань раз і назавжди? ґрунтовно, детально та з прикладами. все, як я люблю. приємно та надихаюче працювати з ідеєю, яка сама до тебе прийшла, а не була вичавлена з пальця :)2 — технічно:премонтаж робив наш монтажер. вирізати всі повтори, невдалі дублі та паузи.постмонтаж робила я. додати текстові нотатки зверху, візуалізувати приклади, вставити вижимки з робочих матеріалів. 4 дні поспіль я перетворювала відео зі звичайного на динамічне&вичерпне.3 — фінансово:раз купляють навіть в ті дні, коли я не говорю про лекцію в сторіз, значить, рухаємось в правильному напрямку. а в сторіз я про неї згадувала лише +-3 рази за 2 тижні. довольна, бо прогрівні прогріви — мінус вайб.4 — по фідбеку:зробила висновок, що люди діляться на дві категорії:📎ті, хто навіть не читав опис, і купили, бо довіряють. приємно!📎ті, хто читав опис, та взяли лекцію цілеспрямовано заради закриття певних прогалин. теж приємно!зазвичай в кожного/кожної з цих категорій ще й є улюблений блок питань. 👉🏻комусь важливіші «про роботу з клієнтами», комусь — про «дизайн та верстку».потрапляння в ца — є. тож я задоволена так само, як і ті, хто вже глянув лекцію.🧡якщо ще не бачили, посилання на лекцію тутearly birds — до 13 вересня включно.загальні продажі — до 20 вересня включно.тепер буду скидати цей пост друзям і знайомим, які запитуватимуть «ну шо там». удобно :)всім мопс!