Fuente
Медична Правда 🔥⛑️ | Київська лікарня купила «робота-хірурга» за 90 млн: тендер виграла фір...
2 300 Vistas/Alcance
2025-12-02 12:15
Mensaje №331
🚨 Київська лікарня купила «робота-хірурга» за 90 млн: тендер виграла фірма ужгородця, попри дешевші пропозиції, — «Наші гроші»Столична міська клінічна лікарня №3 придбала роботизовану хірургічну систему Toumai MT-1000SE (Китай) вартістю 90 млн грн. Перемогу в тендері отримало ТОВ «Міамед», пов’язане з Ужгородом, хоча інші учасники подавали дешевші пропозиції.Що саме мають поставити до 25 грудня:▫️консоль хірурга;▫️платформу пацієнта;▫️візуальну станцію;▫️систему резервного живлення.Комплекс використовується в урології, гінекології, дитячій, загальній та торакальній хірургії. Оплату проведуть протягом 15 робочих днів: 40 млн грн — власні кошти лікарні, 50 млн грн — бюджет Києва.Переможцем стало ТОВ «Міамед», власником якого є ужгородець Іван Ковач (однофамілець мера Тячева). Ковач — співзасновник стартапу-резидента «Дія.Сіті» ТОВ «Сток Пульс». Як ФОП він використовує той самий номер телефону, що й пов’язане з ним ТОВ «УжБезпека».Дві інші компанії пропонували нижчу ціну, однак замовник їхні пропозиції відхилив.#корупція #мостепан