Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Запитання пастору
Añadido 06 ene. 2025

Запитання пастору

@to_pastor
Número de suscriptores: 649
Fotos: 91
Videos: 19
Enlaces: 7
Descripción:
Привіт, друже! Якщо ти шукаєш відповіді на життєво важливі питання, то цей канал — саме те, що тобі потрібно! Приєднуйся до нашої спільноти!
Fuente

Запитання пастору | Примирення людини і Бога: навіщо?😱🫂💔Давай почнемо з початку: «І через ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Запитання пастору Запитання пастору @to_pastor
972 Vistas/Alcance 2025-01-28 20:02 Mensaje №257
Примирення людини і Бога: навіщо?😱🫂💔Давай почнемо з початку: «І через Ісуса Він знову поєднав у Собі все: і земне, і Небесне. Бог досяг миру через кров, пролиту Христом на хресті. Колись ви були чужими Богові, ви були ворогами Його через думки свої та лихі вчинки. Тепер Христос примирив вас з Богом в Своєму Тілі, через Свою смерть, щоб постали ви перед Богом святими, непорочними й невинними.»До Колосян 1:20-22 - Як розуміти цей текст сучасній людині? Ну хіба хтось спеціально сварився з Богом?🤭🧐🤔Але давайте глянемо трохи глибше.Гріх - корінь всього зла, яким повний сьогодні цей світ. Гріх приніс конфлікт, який просто так не міг би бути нівельований.Гріх робить нас ворогами Богу.😱💔І що робити? Який вихід?Тільки уяви, як все серйозно: Божа святість не може співіснувати з гріхом… тому лише кров Христа могла прокласти міст між землею і небом. 🌍Якби гріх був чимось незначним, то Бог міг би сказати Адаму тоді, як той ховався в кущах після вчиненого гріха: «Ну сталось, що сталось, нічого страшного, я тебе прощаю, давай забудемо, зробимо вигляд, що нічого не сталось і будемо жити в раю далі…»🫠Але ні❗️Гріх надто жахливий для Бога і надто багато важить.Ціна мала бути сплачена. Жертва мала бути принесена. Гріх міг бути відкуплений ЛИШЕ кровʼю Агнця - Ісуса Христа!І Він зробив це, Він заплатив своїм життям через велику любов до тебе💔І тепер, коли Бог дивиться на грішника Він бачить не його гріхи, а Христа - чистого і невинного, який взяв мій і твій гріх на себе. 🥹🥹🥹