Fuente
Телеком-кружок | Це я розумію хлопаки працюють...З початку 2026 року, Північна Корея вк...
793 Vistas/Alcance
2026-05-06 10:36
Mensaje №21640
Це я розумію хлопаки працюють...З початку 2026 року, Північна Корея вкрала 76% крипти, а у 2025 році її кількість склала близько 60%. Тільки у США за 2025 рік ФБР зафіксувало, що було вкрадено $11 трясця мільярдів (але не тільки з вини ДНРК). Що тоді говорити за масштаби решти світу? Ось найбільш відомі цьогорічні "прибутки": проникнення на «Drift Protocol» (децентралізована біржа на блокчейні Solana) принесло $285 мільйонів, а інше на «KelpDAO» (протокол із напрямку liquid restaking в екосистемі Ethereum) дало $292 мільйониЗ минулого року хакери Північної Кореї також мають кілька значних "здобутків":- TraderTraitor (також відома як Jade Sleet, UNC4899), викрала Ethereum на суму $1.5 мільярда з криптобіржі ByBit- Citrine Sleet (також відомий як AppleJeus, Labyrinth Chollima, UNC4736), завдяки багатомісячній соціальній інженерії, виманила майже $300 мільйонів з «Drift», платформи левередж-трейдингу (leveraged trading) - і знову TraderTraitor провернув атаку на інфраструктуру, що лежить в основі іншої платформи децентралізованих фінансів (DeFi) під назвою «Kelp», і також на суму майже $300 мільйонівЦі атаки вдались, з однієї сторони, завдяки глибокому розумінню роботи даних платформ, але й через їх недостатній захист. А ще ШІ: за останній рік кількість атак з його використанням зросла на 500%