Fuente
Телеком-кружок | Ціла ІТ_армія під крилом МЦ більше схожа на збіговисько клінічних ідіо...
1 090 Vistas/Alcance
2026-03-09 18:13
Mensaje №20999
Ціла ІТ_армія під крилом МЦ більше схожа на збіговисько клінічних ідіотів, які намагаються піаритись на тому до чого не мають відношенняЄ там хтось притомний щоб пояснити ДДоСєрам, як працює інтернет і що: - немає зв`язності між AS оркостану і Укрїни- інколи сервіси закривають сайти до айпішніків іноземних користувачів- ота заглушка на сайті "тріколора" - це не результат ДДоСу, вона там стоїть останні років П`ЯТЬ!!! пс. я намагався на вихідних в чаті ІТ-Армії пояснити нєобучаємим, що між "ми героїчно ддосили сайт газпросвязі і у орків відвалився супутник на ГСО, бо там паливо закінчувалось" і скаргами що не працює супутникове телебачення" не тотожні між собою речі і між ними не можна ставити знак рівно... бо не працює так.. ддос сторінки в датацентрі в москві і болванка в космосі над уралом - це різні підмережі і права допуску.. ... Але тотальне незнання матчастини і архітектури мережі інтернет та сервісів та героїчне бажання телемарафонити і вішати собі шильдіки потужної перемоги на будь-чому призвели до БАНу в спільноті ДДоСєрів.. і тепер я вкотре переконався що всі хто хейтили ІТ-Армію були по-своєму праві.. телемарафон - наше всьо!📹 Підписатись | 🏦 Задонатити😎 Долучитись | 📩 Надіслати новину