Fuente
Телеком-кружок | Чому не буде російського аналога СтарлінГа? років 30 моніторю лаптєног...
1 140 Vistas/Alcance
2026-02-05 11:43
Mensaje №20547
Чому не буде російського аналога СтарлінГа? років 30 моніторю лаптєногу космічну індустрію..Що лапті добре навчились, так це: 1) обіцяти. іноді із презентаціями та мультиками; 2) вішати свій шильдік на іноземне корисне навантаження для супутників. Thales Alenia Space, Airbus Defence and Space, MacDonald, Dettwiler and Associates - ті, чиє обладнання стоїть на "російських" телекомунікаційних супутниках;3) красти.. тут треба хвалити...запуск болванок в небо із подальшим знишенням - окремий вид спортуАналог старлінГа неможливий, бо : 1) немає технологій супутників для низьких орбіт - імпортне все 2) немає багаторазової дешевої ракети як Falcon для запусків пачками супутників і розгортання угрупування3) Обладнання для систем управління, збору телеметрії супутників, прийому, передачі даних - все імпортне, і в більшості випадків це - не Китай4) який ідіот в Міжнародному союзі електрозв'язку проголосує за місце на орбітах та частоти для балалаєщніков?5) кажуть, Байконур вийшов із чату, Капустін Яр та Плєсєцк - така собі радість.. грета Тумблєр би напряглась 6) гроші.. треба багато📹 Підписатись | 🏦 Задонатити😎 Долучитись | 📩 Надіслати новину