Fuente
Телеком-кружок | Ну що, ділюсь досвідом спілкування з компанією Воля в ролі простого см...
1 400 Vistas/Alcance
2025-01-11 17:39
Mensaje №16165
Ну що, ділюсь досвідом спілкування з компанією Воля в ролі простого смертного абонента: 1) Підключили швидко - ОК!2) Питання до представників Волі: а хто той ГЕНІЙ, який прийняв у рукожопих підрядників проведення магістралі у пожежній вентиляційній шахті??? - Як абонент я тепер переймаюсь за долю майна компанії, яке представники Міністерства з надзвичайних ситуацій ЗАКОННО можуть обрізати!!3) Після підключення треба чекати до 24х годин поки монтажник внесе данні договору в базу і тільки тоді в кабінеті будуть доступні опції для оплати і вибору тарифу - ШТА???4) Спробував підключити послугу в кабінеті - без результатів.. див. п35) Дзвінок до колцентру - 11 хвилин 32 секунди очікування! - ШТАААА??6) З дзвінка я отримав інформацію про те що маю очікувати до 24х годин.. - монтажник такої інформації не надавав7) Зранку в системі з`явилась інформація про гроші.. і можна було обрати тарифний план - ОК! але чекати годин 18 не ОК!8) Можна обрати тариф і БОНУС - супершвидкість до Гігабіта на 6 місяців. - ОК!9) Вирішив дізнатись інформацію про Лайфсет. - в кабінеті про це інформації НЕМАЄ!10) Телефоную в кол-центр. Ви в черзі перший, раді бачити та чути - 16 хвилин хх секунд ОЧІКУВАННЯ!! Карл, 16 хвилин!!11) Оператор кол-центру на питання про перехід на 1Гбіт почала розповідати про підключення порту!! - Воля давно не підключає DOCSIS, Карл! Я ж новий АБОНЕНТ! Який DOCSIS? PON!!12) Щоб підключити lifecell і тариф Лайфсет треба:- зробити це при підключенні.. про що забув колцентр повідомити! - зробити це після підключення, і це не 175грн, а 300..бо я вже старий абонент))) 13) Існує 2 законних способи як це реалізувати: через кол-центр.. - чекайте 10-20 хвилин щоб дозвонитись.. або ніжками в пункт прийому абонентів... - Оболонь, Чоколівка, Голосіїво, Звіринецька чекають на мене)) досліджуємо далі....📹 Підписатись | 🏦 Задонатити😎 Долучитись | 📩 Надіслати новину