Fuente
ТИПОВИЙ МЕДИК | Інколи хочеться просто зупинитися. Відступити. І дозволити течії нести...
5 240 Vistas/Alcance
2026-03-14 16:53
Mensaje №2375
Інколи хочеться просто зупинитися. Відступити. І дозволити течії нести тебе туди, куди вона несе всіх. Бо те, що я і моя команда намагаємося будувати, а саме просвітництво, доказовість, здоровий глузд, нажаль часто залишається непоміченим. А іноді навіть карається, чи то блокуваннями, або знеціненням чи хвилею агресії і хейту.Я автор цієї спільноти, але за нею стою не лише я. Поруч зі мною є і моя адміністрація, це ті люди, які також є лікарями, фахівцями, людьми з досвідом. І вони, так само як і я, витрачають свій час і сили, щоб тут з’являвся зміст, а не просто шум. І дивлячись на те, що відбувається навколо, починаєш розуміти, що вести людей до світла це справа невдячна.Я всього лише маленький механізм у велетенській системі. Системі, яка, здається, почала втрачати рівновагу. І таких, як я, можна замінити в будь-який момент, і світ навіть не помітить.Але найбільше лякає інше - швидкість, з якою деградує суспільство. Згадайте, ще зовсім недавно цінність мали знання, досвід і слово людини, яка справді розуміє, про що говорить.А сьогодні часто достатньо яскравої картинки, короткого відео і кількох секунд уваги. Треш, шум і швидкий дофамін витісняють сенс.Тих, хто намагається говорити складні речі просто і чесно, часто не чують. Або «скасовують». Або знецінюють настільки, що бажання щось створювати починає згасати саме по собі.Суспільство ніби розчиняє власну сутність у нескінченній гонитві за миттєвими емоціями.Я пишу це тут не для того, щоб почути слова подяки у коментарях. Цей пост про інше. Про значно глибші речі. І я щиро сподіваюся, що більшість із вас зрозуміє, про що саме я написав.Я знаю, що серед вас багато людей, які ще зберегли здатність думати. Критично. Самостійно.Тримайтеся за це.У часи великої перебудови світу, у часи змін, які тільки починаються, саме критичне мислення стає справжнім інструментом виживання.Згадайте, як це бути тим, ким вас народили.Бути Людиною!Дякую, що ви є!Бережіть себе!Сьогодні це стає справжнім викликом.Обійняв кожного 🤗 Ваш адмін 🫀