Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - криптотемкощоденник
Añadido 14 jul. 2024

криптотемкощоденник

@timetocryptom
Número de suscriptores: 4 733
Fotos: 1,040
Videos: 18
Enlaces: 783
Descripción:
привіт криптотемкощоденник. 🙋‍♂️я тут :

👥 Número de suscriptores

4 733
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -9
Promedio/Mes:: -164

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

висновки, думки, спогади року:найголовніший це мій мега рект, де я втратив 80% банку(-55 000$) впав в яму (морально приймати це було дуже важко) але - виліз з неї і докарапкався, ще вище чим був до того, останні 3 місяці найприбутковіші в моїй карʼєрі темщика, в вересні побив місячний рекорд по заробітку, а профіт за грудень перевершив вересневий🤩після того всього, що зі мною трапилося лудки я так і не позбавився, кожен місяць ловив міні ректи на -5-10к, моя думка, якщо навчитися контролювати емоції то все буде рівно, але питання в тому чи вартує це мого здоровʼя, однозначно ні!, чи перестану я лудити?,🫣цікавий факт, я не маю в арсеналі свого інфополя ні однієї приватки, все що я маю це комунікацію з колегами, і купа купенна чатів, веду до того, що ком’юніті своїх людей зараз це 100% гем, один в полі не воїн, як би банально просто це не повторював кожен інфл зараз, але ком’юніті для масштабів і більших профітів - топ.ще одне, що буває сам забуваю - це обовʼязкова статистика, її потрібно робити зі всім, як з однією темкою, так і з місячним заробітком, що де як коли, якщо брати тему з мінусами зазвичай лудку, коли морально переносити тільт важко, я дивлюсь на свої минуломісячні профіти банально де я був рік тому і де я зараз, стає на порядок легче.минулого року писав, і цей раз напишу про автоматизацію, якщо є можливість щось автоматизувати і спростити собі ворк, обовʼязково потрібно це зробити, це завжди х до профіту.(це можуть бути як воркери так і софти) підсумую думку, - ніколи не здаватися, після важких часів настають хороші. - обов’язково мати ком’юніті однодумців, з якими можна рухатися в одному векторі.- вести статистику треба. - автоматизовувати більше процесів, тоді буде більше і легче зароблятися копійка. і окремо виражаю вдячність всім хто був поряд цього року🤝
Проект Arkham (ноу шил інфа)Зараз в Arkham можна відкрутити 200к обʼєму практично безкоштовно🤫За 200к обʼєму ми отримуємо 200 балів які мають бути пізніше конвертовані в монети, дроп кажуть має бути до кінця липня і по чуткам конвертація буде 1 до 1, тобто 1 поін 1 монета;- По інфі яку я знайшов то зараз для нових користувачів які пройдуть кус (треба доки + підтвердження адреси, можна через банк) дають ваучери на покриття комісії аж 200$, цей ваучер використовується на фючах і споті щоб зробити об'єм 200к. Загалом можна залутати 200 поінтів абсолютно безкоштовно, а це якщо буде конвертація 1 до 1 = 150$.Мінуси- Банять аки якщо людина перепройшла КУС, тому тут смарт робити на родичів. - Довго можуть розглядати кус, по пару днів, тому це враховуйте. Сам буду робити декілька акаунтів, сподіваюся роздадуть пізніше щоб встигнути все зробити. Умови:1. Реєструємо акаунт Arkham2. Проходимо верифікацію, робимо деп 100$3. Отримуємо бонус на покриття комісії4. Робимо обʼєм 200к, отримуємо поінти Сам бонус доступний після отримання 7 днівUpd: кажуть дроп в кінці літа, тому фул ворк
камбек.- далі сильно тільтую і згадую свої циферки на баліку, і задаюсь питанням, "чому мені завжди мало?" переніс нервовий зрив, але якщо нічого не робити то і нічого не буде, тому повертаюся до ворку, тепер балік набагато менший відповідно лутати з лаунчпулів і взагалі темок де треба ліква, буду менше, відповідно шукати якийсь гарбуз буду більше.- також думаю,але це не точно більше монетизувати канал, мб робити якусь рекламу/рекомендацію раз в місяць, але ретельно перевіряти, що пощу.- замість машини яку колись хотів купляти, планую взяти якийсь ретро скутер і ганяти на ньому на море, а якщо обнулюсь то буде на чому возити glovo🤝- почав приймати холоднй душ, рекомендую, буває добре гасить гарячу голову.- та і взагалі, з цим легким дофаміном я втратив цінність грошей, де 1-2к не приносило ніякої радості, цим і поплатився, надіюсь що я зробив і роблю далі переоцінку цінностей, і всім вам раджу, подумати заради чого ми тут заробляємо взагалі, коли так важко вивести ту копійку і витратити її на себе.
нарощення ферми на байбіт чеек🌐Token Splash UXLINK Новим користувачам по 200 UXLINK|5000 місць Робимо депозит: Новим - 100USDT+ ​​та оборот у токені UXLINK на 100$+🕞 Старт: 16.07 13:00 Лістинг : 18 Липня 11:00 🌐 Token Splash A8 Новим користувачам по 70 A8|5000 місць Робимо депозит: Новим - 100USDT+ ​​та оборот у токені A8 на 100$+🕞 Старт 17.07 08:00 Лістинг : 17 Липня 13:00🌐 Token Splash PIXFI Новим користувачам по 20 USDT|7500 місць Робимо депозит: Новим - 100USDT+ ​​та оборот у токені MOCA на 100$+🕞 Старт 17.07 11:00 Лістинг : 18 Липня 15:00 *тобто, у нас є 3 токенсплеша тільки для нових користувачів,щоб витягнути максимум з них я бачу таку послідовність дій:- робимо аккаунти під своє реф. посилання починаючи вже! проходимо веріф, заводимо в акції токен сплеш, заводимо в новий лаунчпул A8, і через два дні чекаємо аккаунт на мітку, якщо немає то заводимо і виконуємо усі інші токенсплеши ( щоб забрати реферальні нагороди)ітого, якщо акк без мітки він отримає нагород на 100+- usdtя поки скіп активності, так як вся ліква вже в роботі, але коли є три активних токенсплеша це сочно..КУС сервіс, якщо у вас немає дроповодів - ссилка*1.3$/укр проксі з промокодом volocuga - ссилка*