Fuente
тремба | хотів просто записувати дестрендінг і грати в Peak на стрімах, а вийшо...
19 400 Vistas/Alcance
2025-07-01 15:53
Mensaje №4164
хотів просто записувати дестрендінг і грати в Peak на стрімах, а вийшов і я втягнутий в найїбанутішу історію на укр твічі. вночі вже починав писати заключний пост зі своїми думками, але почали вилазити додаткові факти. на даний момент нічого ще не можу сказати, бо кожну годину історія продовжується по новому, але скоро буде вся інфа. вибачте, що трішки пропав, але ситуація дуже важлива.з Лідою ми теж на зв'язку, я ще після стріму вибачився за питання, якщо вони приносили дискомфорт і тиснули, про це можете не переживати, між нами все ок. це було вимушено, враховуючи, що Роля часто ігнорував важливі питання в чаті, поки весь чат з них не складався. а питання були важливі для всієї історії, яка сипалась на кожному кроці. якщо комусь з вас ці питання здавались "неважливими", то я просто вам бажаю ніколи не опинитися в такій ситуації, як обидві сторони. питання ставились, тому що вже на той момент в мене було трішки більше інформації, фото, відео і діалогів, ніж у всіх хто прийшов на це подивитись з попкорном.і дуже дякую всім, хто теж намагається докопатись тут до правди, спілкується з учасниками, збирає факти до купи, а не просто пиздить хуйню, шукаючи як в будь якому скандалі доїбатись вже до мене, виставляючи скріншоти моїх повідомлень в свої обісцяні пабліки)