Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - подружка з Європи 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

подружка з Європи 🇺🇦

@thenotesyk
Número de suscriptores: 1 324
Fotos: 942
Videos: 56
Enlaces: 230
Descripción:
пишу про своє навчання на магістратурі Erasmus Mundus та життя у Європі отримала грант 47000 євро і навчу тебе так само!! 💸 📍жила у Брюсселі та Відні, переїздитиму до Копенгагену та Мадриду 📩 для зв'язку — @YevheniiaKotiakhova
Fuente

подружка з Європи 🇺🇦 | Як я ходила на побачення з хлопцем, чия зарплата перевищує 10 000 євро...

Logotipo de la comunidad de telegram - подружка з Європи 🇪🇸 подружка з Європи 🇺🇦 @thenotesyk
628 Vistas/Alcance 2025-05-20 19:04 Mensaje №2195
Як я ходила на побачення з хлопцем, чия зарплата перевищує 10 000 євроНу може не прям перевищує. Він мені так точно і не зізнався. Але близько цього точно. Познайомилися ми на Bumble. Виявилося, що цей додаток мені подобається набагато більше за інші існуючі альтернативи за контингентом хлопців. Ще радили Hinge, але я до нього не дійшла. Хлопець працює в IT. Йому 24 роки. І якщо в Україні у мене якесь не обʼєктивно-субʼєктивне відчуття, що кожен 24-річний айтішник має таку зарплату, то в контексті Європи (або людей, що мене оточують у Європі) для мене це унікальний кейс. Ми багато говорили про його роботу. Заробляти такі гроші в 24 — це безумовно привід для гордості.Тільки стосунки у нас не склалися. Не зважаючи на красивенні букети, які він мене дарував на кожному побаченні.***Але ця історія змусила мене задуматися про моє майбутнє. А точніше, чи зможу я заробляти такі гроші в Європі на своїй спеціалізації. Грубо кажучи, на політології.Між рядків, кожен європеєць знає, що найкраща позиції у сфері політики в Брюсселі. В роботі на Європейські інституції. Місця, з шаленим соціальним пакетом і 40 днями відпустки на рік.Але я не хочу в Брюссель.Короче. Не буду викладати всі мої сумбурні думки щодо мого майбутнього працевлаштування в цьому пості.Просто історія про те, як мене на секунду знову тригернуло повернутися в IT 🖥️