Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Julles’s SECRET
Añadido 14 jul. 2024

Julles’s SECRET

@thejulles
Número de suscriptores: 308
Fotos: 2,470
Videos: 184
Enlaces: 1,020
Descripción:
Телеграм канал твітч стрімера за прізьвиськом theJulles

👥 Número de suscriptores

308
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +5
Promedio/Mes:: +5

📊 Mensajes por Día

2.2
Último día: 6
Promedio semanal: 5.4
Promedio por día: 2.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 202 26-04-26 16:11
☢️ 40 роковини катастрофи на ЧАЕС — вшановуємо ліквідаторів, засуджуємо злочинну брехню москвиРівно сорок років тому, 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській атомній електростанції поблизу міста Прип’ять Київської області сталось два вибухи, які зруйнували четвертий ядерний реактор — простір стрімко огортала радіація, вітер розносив радіоактивні хмари по всій Європі.Нині ми вшановуємо пам’ять жертв аварії на ЧАЕС — найбільшої у світі техногенної катастрофи. Віддаємо належне мужності ліквідаторів, які навіть не мали реальної інформації про масштаб загрози — перші команди пожежників на станції були без засобів захисту. Їхній подвиг врятував мільйони життів.Багатьох смертей та хвороб можна було б уникнути, якби не злочинний намір совєтської імперії будь-що приховати масштаби та наслідки катастрофи.🔏 Одразу після вибухів чекісти наклали на інформацію про аварію гриф “таємно”, а згодом у спеціальному списку з 26 пунктів деталізували, що саме має бути суворо засекречене — від причин аварії до рівня радіоактивного забруднення.Відбувалася розпочата совєтським режимом масштабна кампанія з дезінформації іноземних послів та преси з метою приховати або применшити наслідки катастрофи. 1 травня 1986 року комуністичні вожді вигнали людей на парад у Києві. У лікарнях ураженим радіацією замість “променевої хвороби” ставили діагноз “вегетосудинна дистонія”.Чорнобильська трагедія — одна із безлічі страшних подій, яка засвідчила злочинну сутність, технологічну відсталість та неспроможність російсько-радянського тоталітарного монстра. Монстра, якого путінський режим прагне реставрувати шляхом брутальної агресії, воєнних злочинів, тотальної брехні та ядерного шантажу.❗️Йдеться не лише про погрози й заклики пропагандистів з москви застосувати зброю масового ураження — держава-агресор росія використовує окуповану Запорізьку АЕС в Енергодарі для розміщення озброєнь та військової техніки, а російські ракети й дрони неодноразово фіксувались в безпосередній близькості до об’єктів атомної енергетики України. Така поведінка московських ядерних шантажистів повинна отримувати жорсткішу реакцію світової спільноти.🕯 Вшановуємо пам’ять усіх загиблих на ЧАЕС. Дякуємо кожному ліквідатору катастрофи, які ціною власного здоров’я й життя рятували Україну і світ.Продовжуємо боротьбу за Україну!
👁 183 25-12-24 16:12
Святкова зірка сходить над усіма нами. Над тими, хто захищає – і тими, хто чекає. Цього року багато хто з нас знову зустрічає Різдво на відстані від близьких, але ми залишаємося разом. У кожному дзвінку з дому, в кожному повідомленні «Як ти?», щоразу дивлячись на зоряне небо й знаючи, що твої близькі дивляться на нього з тією ж надією. Ми залишаємося сьогодні на війні, щоб завтра мати змогу святкувати з тими, кого любимо й кого захищаємо, зі своїми сім'ями, з тими, хто чекає на нас і на диво.Різдвяна зірка – це знак нашого повернення до тих, хто чекає на нас, аби почати святкувати. Ми зробимо все, аби повернутися до близьких, і повернути додому всіх, хто сьогодні змушений святкувати Різдво на відстані від своїх родин. Це наша найпотаємніша мрія, і всі ми працюємо, щоб вона здійснилася.У відео лунає колядка, в записі якої взяли участь бійці «Азову». Почути її можна буде вже завтра — слідкуйте за оновленнями.Вітаємо зі святом!Офіційний сайт | Соціальні мережі | Актуальні збори | Струм підписка
👁 187 25-10-04 12:30
Останнім часом я відчуваю дуже сильну втому. Настільки, що хочеться просто ригати від виснаження. Голова постійно гуде, і накриває відчуття тривожності - ніби я щось не встигаю, відстаю чи не справляюсь. Це дуже неприємний стан, бо з’являється страх, що я не зможу робити все так, як планувала.Я люблю свої стріми і завжди радію, коли ми збираємося разом, але мушу чесно сказати: якщо завтра не стане легше, то, можливо, стрімів буде трохи менше. Я не хочу обіцяти того, чого не витягну фізично й морально. Та водночас можу точно сказати: малювати я все одно не перестану. Це моя віддушина, і навіть у найважчі моменти мені хочеться брати планшет і творити щось нове. Паралельно я ще й думаю про пошук підробітку, бо хочу мати більше стабільності та впевненості у завтрашньому дні.Мені дуже важливо, що ви поруч. Ваша підтримка, добрі слова й реакції - це те, що дає мені сили йти далі. Якщо є бажання допомогти мені зараз ще й матеріально — ви можете зробити це підписочкою на Донателло. Це справді дуже підтримає мене у цей непростий час. Дякую всім, хто поруч. Ви для мене значно важливіші, ніж, можливо, навіть здогадуєтесь 💜