Fuente
Відбудова Іванова | Взяв участь у форумі, організованому профспілкою будівельників України...
10 500 Vistas/Alcance
2026-05-04 07:00
Mensaje №2291
Взяв участь у форумі, організованому профспілкою будівельників України Profbud спільно з Конфедерацією будівельників України за підтримки шведської партнерської організації Union to Union та Swedish Institute. Захід об’єднав представників профспілок, органів державної влади, міжнародних організацій, бізнесу та експертного середовища.Форум був присвячений надзвичайно важливому аспекту відбудови України — організації безпеки праці. Переконаний, що сьогодні безпека має бути не додатковою процедурою, а базовою умовою будь-якого відновлення.Добробат має у цій сфері вагомий практичний досвід, напрацьований більш ніж за чотири роки роботи нашої організації. Поділився з учасниками форуму інформацією про діяльність Добробату, принципи організації роботи волонтерів, а також про напрями, над якими ми працюємо сьогодні.Серед іншого йшлося про спільні проєкти з Profbud та британською компанією Clifford Devlin Limited у сфері утилізації азбесту. Це не просто технічне завдання — це питання безпеки людей, громад і довкілля.Окремо розповів про практику страхування волонтерів, яку Добробат уже впроваджує за підтримки міжнародних партнерів, зокрема уряду Швейцарії.Також поділився нашими напрацюваннями у співпраці зі Стенфордським університетом (США), зокрема у напрямі навчання українських фахівців сучасним методам автоматизації, цифровізації та управління процесами відбудови.Щиро вдячний організаторам за запрошення, змістовний діалог та особливу увагу до питань безпеки, без яких неможливе якісне відродження України.підписатися TG▫️FB▫️INST