Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️
Añadido 14 jul. 2024

Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️

@the99eth
Número de suscriptores: 1 287
Fotos: 697
Videos: 80
Enlaces: 629
Descripción:
Тут говоримо про трансгендерність, небінарність, квір-сексуальність, фемінізм і ще мільйон речей. З любов'ю ❤️ Власник каналу - Едвард Різ, @DerangedPixie https://linktr.ee/EdwardReese
Fuente

Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ | Що не день, то казкові новини від українських френдлі-феміністичних ме...

Logotipo de la comunidad de telegram - Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ Nonbinary shelter 🏳️‍⚧️ @the99eth
1 260 Vistas/Alcance 2025-09-14 07:51 Mensaje №2046
Що не день, то казкові новини від українських френдлі-феміністичних медіа/ГО. Сьогодні Гендер в деталях цитує Fox News (of all places), стверджуючи, що вбивця Чарлі Кірка жив з трансгендерною партнеркою. Тоді як: Тайлер Робінсон (вбивця, власне) жив на хаті ще з трьома людьми, ніхто з яких не був його романтичними або сексуальними партнер_ками. Ленс Твіггс, якого приписують в "партнерки", навіть не є трансгендерною людиною. Більш того, Ленс здав поліції та ФБР всі переписки з Робінсоном, де той розповідає про свої плани на злочин. Це все можна знайти в тих самих інтернетах, якщо пошукати трохи далі основного рупору республіканців. Навколо історії з Кірком американські консерватори намагаються розкрутити якомога більше транс паніки, бо це їхня політична стратегія. Насправді ж Робінсон був з групи, яка вважала Кірка і його паству НЕДОСТАТНЬО фашистами. Нік Фуентес, groypers, пошукайте. Ви спитаєте, чому я взагалі в це лізу? Ну, гобі у мене таке. Люблю спостерігати за коричневою чумою і її корінням. І дуже розстраююсь, коли хтось не робить фактчекинг, таким чином кидаючи додаткову тінь на і так дохріна маргіналізовану групу.(взагалі я б написав цю претензію Гендеру в деталях у коментарі, але там така терфятня, шо не хочеться вимазуватись. Втім, там вже написали, і гарний комікс закинули, залишу його тут у коментарях під постом)#НБС_новини