Fuente
Тепла свічка. | Слава чи молитва? У чому різниця?Дійсно, часто чую "ми не молимося, ми...
48 Vistas/Alcance
2025-06-21 12:10
Mensaje №5978
Слава чи молитва? У чому різниця?Дійсно, часто чую "ми не молимося, ми славимо"... Але нууу... «Слава Перуну!», «Молимося до Велеса» - але не всі розуміють, що це зовсім різні речі.🌺 Слава — це не прохання, а гімн і визнання. Коли ми говоримо «Слава Богам» — ми ні про що не просимо. Ми просто дякуємо, вшановуємо, відчуваємо єдність із Силами Світла. Це як сказати: «Я з Вами. Я відчуваю вашу присутність. Я вдячний(а).» Слава - це сильне слово. Воно звучить у вигуках, обрядах, піснях, гімнах. Це коли серце горить, а душа розкривається аж до неба і ми відчуваємо едність зі всесвітом. ☀️ Молитва - це вже особисте звернення. У ній ми можемо просити, ділитися своїми думками, болем, надією. «Мокошо, захисти мою родину…», «Дажбоже, направ мене у житті…» Це звернення більше про довіру. Про щирість. Про відкритість.Слава — це коли ми поруч із Богами і дякуємо.Молитва — це коли ми до них звертаємося по допомогу.І те, й інше, як на мене, важливе. Але відчувати, коли що говорити - це і є частина нашої живої віри.