Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КриптоБро
Añadido 14 jul. 2024

КриптоБро

@temkicryptobro
Número de suscriptores: 2 749
Fotos: 596
Videos: 17
Enlaces: 832
Descripción:
Твій Бро в світі Крипти! YouTube: https://www.youtube.com/@CryptoBro7 Власник каналу: @dima_cryptobro
Fuente

КриптоБро | Як заробляти на “падаючому ринку” і чи померли промки? Як ви могли зам...

Logotipo de la comunidad de telegram - КриптоБро КриптоБро @temkicryptobro
1 300 Vistas/Alcance 2026-03-10 15:39 Mensaje №2173
Як заробляти на “падаючому ринку” і чи померли промки? Як ви могли замітити мало, що кидаю в канал. Чому так? Тому що промок зараз багато хороших не виходить, а писати вам будь що тільки для охоплення через повагу до вас - також не хочеться. Але є що розповісти цікавого 🤝В цьому пості: я розкажу чим сам займаюсь зараз і чи є сенс робити промки, що робити далі? Зараз через світові події і в цілому перегрітий ринок: ми в такій фазі коли в нас відбувається накопичення або простими словами відходняк від бичого ринку Через це проекти виходять по нижчий ціні = менше дропів та промокЛегких шортів також стало менше, коли проекти виходили високо і ми просто їх шортили або ж були великі виплати Чи забив я на промки? Ні, тому що в промках зараз немає конкуренції і місця до кінця, цей процес делегований і виходить відносно з низьким ризиком кожного місяця забирати з промок. А ось з бінанс альфою справа інша, там майже все мертве Проблема стала в тому, що тут стало важче розкачати депозит і пару тисяч з промки заробити це вже задача з зірочкою Чим я зараз займаюсь? Завжди колеги та друзі рекомендували придивитись до арбітражу. Ось останні 1.5 місяці стараюсь вчитись і виходить лутати фандоси, спреди. Це краще ніж просто шорти, де тебе бриють як хомʼяка Наприклад вчора я заливався в арбітраж по нафті й за пару годин - вдалось заробити 155$, ви бачили також що вдавалось з нафти також заробити до цього 4395 💵 і були ще такі спреди по акціях і металам Головна важкість - це отримати інфо, але чим більше розбираюсь, то більше знайомлюсь з людьми, які зароблять на цьому вже роками і розумію що ця ніша топ 🏆 З цікавих історій - це людина, яка мала бізнес в Україні -> проміняв його на арбітраж і заробив 250000💵за минулий рікОсь навіть приклад заробітку від якого я найбільше кайфую «Фарм фандингу» -> історія Головний плюс арбітражу, що він буде завжди і на любому ринку. І це не означає, що все я кидаю промки, але я не хочу обмежуватись. Цього місяця 95% мого заробітку саме з арбу 🎙 Хочу витягнути його на підкаст, щоб він розповів свою історію, дав базу по арбітражу, з чого краще починати і дав поради як можна зараз на цьому заробляти Робимо стрім ? -> Let’s go🏆