Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КриптоБро
Añadido 14 jul. 2024

КриптоБро

@temkicryptobro
Número de suscriptores: 2 749
Fotos: 596
Videos: 17
Enlaces: 832
Descripción:
Твій Бро в світі Крипти! YouTube: https://www.youtube.com/@CryptoBro7 Власник каналу: @dima_cryptobro
Fuente

КриптоБро | OKX BOOST. Повний гайд a.k.a. нова бінанс альфаВсім Сап Банда! Я знову...

Logotipo de la comunidad de telegram - КриптоБро КриптоБро @temkicryptobro
1 110 Vistas/Alcance 2025-09-10 12:07 Mensaje №2054
OKX BOOST. Повний гайд a.k.a. нова бінанс альфаВсім Сап Банда! Я знову на зв'язку, вчора писав вам, що біржа OKX запустила свій фарм поінтів — OKX Boost (аналог Binance Alpha) Суть проста: робите обсяг + тримаєте баланс → отримуєте бали → за них прилітають токени з нових проєктів.Як це воркає?1️⃣ Реєструєтесь на ОКХ → https://www.okx.com/2️⃣ Ставите застосунок, авторизуєтесь → зверху тиснете “Біржа ОКХ” → обираєте WEB33️⃣ Створюєте гаманець (якщо нема)4️⃣ У гаманці → Більше → Referral → можна вписати код CRYPTORO (20% знижки на комісію).5️⃣ На головній гаманця → тиснете кнопку BOOSTТут всього 2 параметри:1. Обсяг Boost (середній обсяг торгів за 15 днів)2. Баланс Boost (середній баланс за 15 днів)✉️ Якщо зробили 200$ обсягу й далі 0 → рахується як 13.3$ (200/15). Аналогічно й з балансом.По токенам:Група 1 (USDT, ETH, USDC і т.д.) – не зараховує обсяг ❗️Група 2 (TON, PEPE та ін.) – множник 0.25Група 3 (всі інші) – множник 1 ✔️Де крутити обсяг?Тиснемо зелену кнопку DEX → обираємо спосіб торгівлі (ринок/ліміт).Я роблю в парі KOGE/USDT – тут множник 1.Приклад: купив на 150$ + продав на 150$ → зарахує 300$ обсягу.🚩 На 1000$ обороту комісія ~9$Мінімальні вимоги на перший дроп:Середній обсяг від 32$Баланс від 10$💭 Пороги поки що дуже низькі, як колись на старті Binance Alpha. Потім думаю будуть ростиНа першу роздачу виділили 5 млн $ в LINEA, тут реально easy money, поки вимоги мінімальні, не скіпайте 💰P.S Думаю, ще варто сказати, що холд грошей обов’язково, снепшот кожну годину і виходить, що воно середнє за день бере, а не на момент 3:00