Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вкрадені меми
Añadido 06 ene. 2025

Вкрадені меми

@tazik_memiv
Número de suscriptores: 58
Fotos: 6,070
Videos: 2,000
Enlaces: 597
Descripción:
Чи мріють вкрадені меми про мемне право? З питань останнього: @meme_advocat #на_випадок_перемовин
Fuente

Вкрадені меми | Діло було в двадцять другом роцімені було тоді шістнадцять років.Виход...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вкрадені меми Вкрадені меми @tazik_memiv
26 Vistas/Alcance 2025-07-24 14:53 Mensaje №7756
Діло було в двадцять другом роцімені було тоді шістнадцять років.Виходю,бля нахуй,з АПДивлю на город, блядь-рускіх куча,повно-повно блядьЯ ж,блядь,взуваю,нахуй,свої кирзові чоботи,шнурки-пиздилиньк,завязав на три банти,блядь!Біжу,нахуй.Стріляють бляядь!Снігу по коліна,кукуруза,блядь,в мене така зелена ахуєнна була,а вони її вирвали нахуй з коріннями,блядь,підараси йобані!Та то хуйня!Я ж,блядь,одбивався-одбивався,та й думаю,ну його нахуй!Сьєбався за коньом,беру коня,блядь,сідаю на нього.В мене ножик маленький є,сів на коня та й їду.Махав тим ножом,махав…Не повезло!Єбанув-коньові голову відрубав!Зліз нахуй з того коня.Бачу-пізда!Повзе один нахуй,на мене прямо!Я йому тіки каску на очі пиздилиньк!Ховфана як дав…ну пизда карочє…очі повистрелювали,каску погнуло,руки-ноги повідривало…Шо робити?!Тут ше толпа вилазе,нахуй…Я тіки гля,блядь,пулімьот з кармана достав,два патрона,блядь,з рюкзака-пиздик,і та-та-та-та-та як начав,минут двадцять строчив тамо,блядь…..Володимир Зеленський в інтерв'ю Українській Правді про особисту участь в подіях лютого 2022 року.