Fuente
TastyDrive | Давно нічого не пекла. А моя бабуся дуже любила пекти. Пекла багато - ...
303 Vistas/Alcance
2026-05-17 16:06
Mensaje №5925
Давно нічого не пекла. А моя бабуся дуже любила пекти. Пекла багато - торти, пироги, пиріжки, коржики. Ледь не кожного дня.На свята було особливе меню. Заварні тістечка, торти Пташине молоко і Кутузов - на дуже великі свята, ювілеї та Новий рік. А ось Королівський пиріг вона робила частіше. З тушеними яблуками або з варенням, коли яблук вже не було. Двадцять років тому її не стало. А я і досі не можу собі пробачити, що тоді десь загубила її зошити рецептами. Але декілька років тому на сайті Піканте прочитала один рецепт і він мені показався знайомим, хоч і не з такою королівською назвою. Приготувала, і так, це був той самий смак дитинства.Сьогодні на честь дня народження бабусі знову спекла іі Королівський, правда замість яблук взяла ревінь, який я привезла зі Львова. Теж вийшло дуже смачно. Ось ця білкова хмарка - перинка була моєю улюбленою частиною пирога. Рецепт пирога залишаю тут. Думаю, його можна і з полуницею і будь- якою ягодою випікати. Спробуйте, в кондитерських я такого не бачила.