Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - TastyDrive
Añadido 06 dic. 2025

TastyDrive

@tastydrive
Número de suscriptores: 824
Fotos: 4,420
Videos: 309
Enlaces: 1,120
Descripción:
Одеса, Бессарабія, Україна, Світ. Їдемо та їмо!
Fuente

TastyDrive | Поранена ЗемляФільм про Українських виноробів які працюють в умовах ві...

Logotipo de la comunidad de telegram - TastyDrive TastyDrive @tastydrive
264 Vistas/Alcance 2026-02-24 17:11 Mensaje №5719
Поранена ЗемляФільм про Українських виноробів які працюють в умовах війни. Раніше його можна було подивитися лише на фестивалях - тепер у вільному доступі в Україні ( в Європі та США на Amazon, Tubi, CW) Я його побачила саме на Vinnytsia Wine Days в 2023 році. Фільм взагалі почали знімати для проєкту Сировина в 2021 році, в 2022 продовжили в зовсім інших умовах.Режисер, Роман Заяць пише: «Через декілька місяців розпочалося повномасштабне вторгнення, і монтувати відзняте вже не було сенсу. Завдяки Andriy Semenyuk та ініціативі його товариша Scott Marshutz ми вирішили створити продовження знятих в 2021 році кадрів — документ про те, як ці люди зустріли війну. У квітні та травні 2022 року зафіксували (те, що змогли), як українські винороби викорчовують ракети з-під виноградників, як працюють під постійний гул канонад, як попри все живуть. До сьогодні шкодую, що не прорвалися на Шато Трубецького, бо ж були близько, але дістатися туди вже було нереально… Навіть в Очаків, в напрямку на виноробню Beykush, дорога була перекрита.Ідея була поспішати максимально й показати міжнародній аудиторії нашу реальність, розказати про жахіття війни через метафору маркера цивілізованого мирного життя — виноробства.У листопаді 2022-го вже завдяки Sergiy Klimov мали змогу показати фільм на великому екрані у Києві.Згодом в Іспанії, на міжнародному фестивалі Most Festival, отримали теплу підтримку, коли весь зал стоячи аплодував (не нам, а виноробам, яким ми присвятили показ) понад 10 хвилин.Паралельно були покази у США, Польщі, Грузії, Іспанії, Аргентині…»Фільм дійсно вийшов дуже зворушливим і не зважаючи на страшні кадри, зняті відразу після деокупаціі Київщини, розгромлених складів Гудвайну теплим. Як я зрозуміла, Роман планує зняти продовження фільму. https://vimeo.com/1167667016/cf31e812e7?share=copy&fl=sv&fe=ci