Fuente
Смачні флешбеки | Коли мені було 20 років, і я вивчав такмед, Міша увесь час якби ненавм...
1 900 Vistas/Alcance
2023-09-04 09:25
Mensaje №2086
Коли мені було 20 років, і я вивчав такмед, Міша увесь час якби ненавмисно крутився біля мене, і все запитував, що ти там затих, чому тебе не чутно? перший раз я не відповів, так він почав ломитися в двері, і кричати, що ти там мовчиш що з тобою? почав матюкатися і говорити, що взагалі двері з петель зніме, ще Міша лаявся, якщо я накладаю турнікет і не запам'ятовую час, мотивував це тим, що потім забуду і сам потім мені говорив: ось я накладаю і відразу записую, виписую, і ти так роби! Одного разу я перекладати свій рюкзак медичний сів, і чую, Міша десь біля дверей встав на віддалі, ну я рюкзак закрив, і на підлогу накарачики сів, а там щілина дуже широка знизу біля дверей, ну я в щілину і дивлюся, а там Міша на карачиках сидить і в щілину дивиться, і мені говорить: ти що? Їбанутий? Що ти там робиш? Міша до речі увесь час якісь алгоритми вчить, щоб розумним бути, вчить по 5 раз на день, а потім каже, що голова болить і ще заняття проводить і назофарингальну всім хоче поставити. піздєц коротше реальна історія.