Fuente
Тактикульна Бургерна | Наткнувся на даний пост на фб, і з поваги до спікера не буду вказувати...
2 009 Vistas/Alcance
2026-03-17 18:14
Mensaje №5160
Наткнувся на даний пост на фб, і з поваги до спікера не буду вказувати посилання, але думку свою вискажу. Як на мене наявність нагород це ніхуя не показник і ніхуя не доказує. Всі хто служить в армії давно це розуміють. Звичайно завжди приємно отримати якусь відзнаку, або бачити як заслужено нагороджують когось з твоїх тіпів. І це одна сторона медалі. А на другій стороні - ці самі ордени і медалі лутають люди які мають сидіти в тюрмі. І ми вдаємось до такого собі лицемірства, коли заслужена нагорода - це дійсно круто і збс, а незаслужена - це брєлок. Проблема в тому що ті самі тисячі випадків нагороджень абсолютно не відповідних людей орденами і медалями - повністю нівелюють інститут авторитету нагороджених людей. Тому те що в тебе є якісь медалі - в нашій парадигмі ніяк не може слугувати доказом чогось, чи аргументом. Втім нахуя комусь доказувати що ти воювавший. Ну якщо людина довбойоб, то хоч стрім з позиції запусти - вона тобі не повірить. Шо бігать і кожному дурачку шось доказувать?