Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тактикульна Бургерна
Añadido 06 dic. 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Número de suscriptores: 7 865
Fotos: 3,540
Videos: 827
Enlaces: 1,010
Descripción:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755
Fuente

Тактикульна Бургерна | Наткнувся на даний пост на фб, і з поваги до спікера не буду вказувати...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тактикульна Бургерна Тактикульна Бургерна @tacticool_burger
2 009 Vistas/Alcance 2026-03-17 18:14 Mensaje №5160
Наткнувся на даний пост на фб, і з поваги до спікера не буду вказувати посилання, але думку свою вискажу. Як на мене наявність нагород це ніхуя не показник і ніхуя не доказує. Всі хто служить в армії давно це розуміють. Звичайно завжди приємно отримати якусь відзнаку, або бачити як заслужено нагороджують когось з твоїх тіпів. І це одна сторона медалі. А на другій стороні - ці самі ордени і медалі лутають люди які мають сидіти в тюрмі. І ми вдаємось до такого собі лицемірства, коли заслужена нагорода - це дійсно круто і збс, а незаслужена - це брєлок. Проблема в тому що ті самі тисячі випадків нагороджень абсолютно не відповідних людей орденами і медалями - повністю нівелюють інститут авторитету нагороджених людей. Тому те що в тебе є якісь медалі - в нашій парадигмі ніяк не може слугувати доказом чогось, чи аргументом. Втім нахуя комусь доказувати що ти воювавший. Ну якщо людина довбойоб, то хоч стрім з позиції запусти - вона тобі не повірить. Шо бігать і кожному дурачку шось доказувать?