Fuente
Тактикульна Бургерна | Кацап підздувся. Наші спроможності теж, але стоїмо з останніх сил. Це ...
2 720 Vistas/Alcance
2026-02-13 00:37
Mensaje №4968
Кацап підздувся. Наші спроможності теж, але стоїмо з останніх сил. Це стосовно того що відбувається в нас. Ну загалом на діпстейті можна подивитись і побачити. Загалом всі їхні оперативні успіхи тримаються на тоненькому. Глибока інфільтрація працює тільки коли в тебе є безкінечний ресурс юнітів і налагоджений зв'язок. Бо оперативна глибина росте, піхоти серед наших рядів все більше, але вони не закріплюються а продовжують пиздувать вперед. Тому коли стається халепа: старлінки раптом відключають, або приганяють свіжий бат наших десантів - підор дуже бистро втрачає те що відвоював. Це ми бачили під час добропільскої контрнаступальної операції, і зараз на Запоріжжі. Достатньо загнать їх систему в коллапс ненадовго, щоб можна було досить далеко гнать їх сцаними тряпками. Проблематика в тому що ми їх успішно відштурмовуємо, знову збільшуємо сіряк, але нікого туди не заводим. Бо там нема куди заводити, а головне шо вже і нема кого. Підорам похуй, вони людей відправлять без натяків на укриття, ми ж так не можем поступати. А в відштурмованому сіряку частіше всього немає позицій для нашої піхоти. І натяку на них немає. Тому після виходу штурмів туда зазвичай відправляють пару спшек, і потім всім сектором придумують як їх кормить. Спшки ці через якийсь час получають пізди, відходять до більш укріплених позицій, і ми знову втрачаємо ілюзію контролю над цими територіями. Втрати при цьому в них якісь коньські. Я просто їбало валю яку вони своїм дебілам влаштували м'ясорубку. Ну вони ж реально в полон здавались по 50 людей в день коли ми "роги оленя" відтинали. І зараз знову почали брати по 5-10 людей за день. Вони перемерзші, охуївші, напіздовані заповзають в якусь нору/хату в наших бойових порядках і там їм і наступає амінь, часто навіть до ями доповзти не встигають. Евака нема. Їжі нема. Мороз. Дрони їбуть по кд. Через те що стало сильно менше ходоків, сильно більше засобів стало підключатись до вбивства, тому сьогодні я спостерігав як кібітку в яку затягнувся один контужений пєтуч генгбенгали 6 розрахунків ФПВ. А потім ще про всяк випадок три розрахунки важких розпіздували її залишки і ще сусідню хату про всяк випадок. Шансів вижити у них критично мало. Навіть якщо повезе пережити дрони і затягнутись достатньо близько до наших позицій щоб бути загрозою для бепелів, то вони забувають що дронщику чим ближче до дому, тим швидше підльотний час. Таких їбуть дронами з кулеметною швидкістю. Після цього їх дочищають фахівці, або беруть в полон мегафонами. Цей повзучий штурм так чи інакше працює, бо супроводжується якоюсь піздоватою кількістю авіаударів і ворожих ФПВ. Питання в тому що вони вже не можуть продовжувати в такому темпі через людей. І зараз через те що їх погнали на Запоріжжі, і обісцяли на Куп'янську їх резервів не буде вистачати шоб локалізувати всі пройоби. А головне що наступальний потанцевал на більш теплу пору зменшується, а більш стійких ліній оборони в цьому вічному сіряку вони не встигають обладнати. Тому ми теоретично могли б попробувать надавати їм десь по рогам весною-літом і відпушити назад. Але для цього в нас має бути резерв який не просто зможе прорватись вперед, а ще й закріпитись. Теоретично він єсть. Профіт від таких дій буде ніхуйовий, але тільки якщо все грамотно обстряпати, і не давати любителям мікро-менеджменту лізти керувати взводами. Бо якщо теплу пору ми будемо грати від дефа, фармити ресурс під оборону, і укріпляти наявні лінії - є шанс отримати таку саму зиму, від відновившого спроможності кацапа і знову довго і нудно знищувати їх пінгвінячих ходоків. Коротше кажучи по завєтам Барса: треба наступать!Сирскій на тисячу лєт.