Fuente
Тактикульна Бургерна | При наявності дійсно жирної цілі в один кінець закриємо і 30. Стата по...
2 380 Vistas/Alcance
2026-01-24 03:01
Mensaje №4826
При наявності дійсно жирної цілі в один кінець закриємо і 30. Стата по верифікаціям сильно занижена відносно реальної кількості вбитих. Якщо в 24ому можна було хоч три рази один танк подати і отримати бали, то зараз є дуже чіткий регламент і наїбать рілі складно. Для того щоб побачити що тіп пиздить - достатньо зайти на шар верифікації МінЦТ і подивитись відео які подають сбсники. В них там літералі сидить окремий організм який збирає всі матеріали, монтує і наносить кожен бліндажик і укриття. Як сказав колега з сусіднього бату " в сбса відоси як кіно"Дуже дивною виглядає претензія до СБСа стосовно того що НІХТО не може вразити підора(одного!) який йде ставить ТМку на бліндаж з піхотов. При тому піхота навіть не намагається прийняти бій, тим самим купивши дронщикам час на підльот, а просто покірно дочікується поки їх взорвуть і доб'ють. Я не кажу шо таких ситуацій не буває, але не треба звинувачувати кавалерію в тому що полководєц деган, а гренадири обирають не битись. Підводячи підсумки. КГ/АМСБС це не ідеал, але ніщо в армії не ідеал. Зате СБС це дуже толковий рід військ, закриваючий більшу частину ударної роботи по ЛБЗ і поза нею. Робити висновки про цілий рід військ по одному конкретному напрямку, з досвіду двох тижнів це звичайно фахова експертиза. Але не треба хуєсосить молоток за те що він хуйово збільшує зображення, а мікроскоп за те що не забиває будівельну скобу. Якщо ваша піхота не рамситься - їй пізда, скільки б дронів її не прикривало. Якщо ви робите всю ставку на дрони, а потім в період хуйової погоди з їблом здивованого Пікачу дивуєтесь що зима знову прийшла зимою - не дивуйтесь коли вам в це саме їбло прилетить піздюліна від реальності. Дрони не панацея. СБС не панацея. Панацеї взагалі не існує. Єдина панацея це постійний розвиток і самовдосконалення себе як фахівця, і підрозділу як машини по знищенню ворогів. Доповідь закінчив.