Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Та сама хвиля мотивації посеред ночі
Añadido 14 jul. 2024

Та сама хвиля мотивації посеред ночі

@t_s_motivation
Número de suscriptores: 528
Fotos: 7,140
Videos: 97
Enlaces: 254
Descripción:
Тґ канал команди перекладу манґи: Я захоплююся дівчатами чарівницями і... Наш діскордик: https://discord.gg/W976nMcfQc Донат на Моно: https://send.monobank.ua/jar/7jmnzGtqYD Або по номеру: 5375 4112 1645 8146 Весь переклад робиться для ознайомлення

👥 Número de suscriptores

528
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +6

📊 Mensajes por Día

6.9
Último día: 7
Promedio semanal: 6.7
Promedio por día: 6.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ось і настала 3тя Аніме війна, або UKAMI Awards🤪Для тих, хто не знає, UKAMI Awards — це щорічна аніме-нагорода, в якій спільнота визначає найкраще аніме року та, що не менш важливо, провести збір коштів на допомогу нашим воїнам. Цього року збір проводиться в рамках "Єдинозбір". Це наймасштабніший оборонний збір коштів в історії України на 1 мільярд гривень для закупівлі антишахедних дронів-перехоплювачів, забезпечення екіпажів засобами зв'язку та автономної роботи.Ми, як Фронт Паранормального Визволення, вступаємо у це протистояння топлячи за «Мою геройську академію» з її неймовірним фіналом історії та, не побуюся цих слів, одним із найкращих шьоненів свого покоління😉І в честь цього, ми підготували для вас розіграші та аукціони. Почну з першого.За топ 7 донатів переможці отримають одну з семи фігурок за принципом «топ 1 обирає з 7 варіантів, топ 2 з 6 варіантів, топ 3 має вибір з 5 варіантів» і так далі.Також за донат у 200 грн ви приймаєте участь у розіграші таких призів:1 місце – фігурка Тоґи Хіміко2 місце - 4 томи манги «Я стала лиходійкою, тому приборкаю фінального боса»3 місце - Неосяжна блакить (1 омнібус)4 місце – манга «Моб Психо», 1-2 томи5 місце - 2 томи манги «Щоденник тата дракона»6 місце - 2 Томи манги «Мій щасливий Шлюб»7 місце - 2 тематичні брелки по ГеройціЗвичайно, якщо ви задонатите 400 грн, то у вас буде 2 квитки, 600 – 3 квитки у розіграші і так далі.Головне в описі давайте нік в тг, на всякий випадок)Банка для донатів є за цим посиланням: https://send.monobank.ua/jar/4RNqtYxuaZЩодо аукціонів, то скоро буде перший, тож також готуйтеся.Як кажуть герої, вийди за межі! Плюс Ультра!
Я перепрошую що не маю лідерських якостей, або те що безініціативний. Я міг би докласти більше зусиль, щоб якось розвинути цю спільноту, або більше сваритись на перекладача котрий затягує з перекладом. Проте я кинув усе як є. І я не заслуговою на ті величезні суми донатів, які мені кидають. Типу ж купа різних крутих команд, які роблять багато і по якості навіть бувають кращі ніж наша... я не розумію. Я радий що в нас є така підтримка і вона справді допомагала у складних моментах... але мені якось не по собі від цього. Певно я досі не вірю таке. Знаєте, я певно забагато усього на себе брав і просто вигорів. Тут і клін, тайп, редактура, ведення каналу. Єдине що я просив, так це переклад, далі усе сам робив. Звичайно був ще інший клінер на якого я раніше скидав частину роботи, проте я (не пам'ятаю коли) відмовився від його допомоги, щоб взяти більше навантаження і щоб більше навчитись і набратись досвіду і все таке. Іноді, коли роблю пости на завтрашній день, я заходжу в галерею і хочу щоб артів було мало, щоб просто не робити пости (це і було минулі два дні) Як я і казав раніше, клін готовий. Чекаю на переклад і буде 55 розділ, десь там ще екстру зроблю і закрию 11 том. Залишиться ще 5 розділів 12 тому...Якісь сумні підсумки року вийшли, проте я сказав усе що відчуваю.З хорошого. Я справді покращив свої навички і радий цьому. Тепер мій клін мені іноді подобається. З тайпом теж непогано, проте досі зі звуками експериментую і вчусь їх оформлювати. Якщо підсумувати усе сказане, то дякую що не кинули нашу маленьку команду і досі підтримуєте її. Не знаю як по іншому висловити вдячність... я просто радий що однієї ночі надихнувся чарівницями і став тією людиною, якою є зараз
Приєднуюсь до привітань усіх із найголовнішим національним святом усіх в Україні, День Незалежності України. Нажаль через мізерний за віковими проміжком час(34 роки в рамках історії це крапля), що пройшов з моменту незалежності, для більшості людей старшого віку, та й середнього ця дата не є чимось важливим. Однак, для нас вона каже занадто багато. Згадую себе, коли дивився у вікно, 10-и річний хлопчик, що дивиться як пролітає вертоліт кожні 3 години. Тоді я ще не усвідомлював, що це було АТО і 14-ий рік, весна. І той вертоліт доставляв важкопоранених у лікарню. Тільки з часом дійшло. Гадаю із багатьма так. Особисто для мене, якою б країна моя не була, але розуміння що нас за кордоном особливо ніде не чекають, втілює розуміння, що треба робити щось тут, в Україні. Вірю, що в нас небайдужа спільнота. Тому наголошую, донатьте перше на збори для фронту, а потім кому забажаєте (звичайно якщо ви такі щедрі☺️). Нехай усі нещастя та незгоди відірвуть русні обидві ноги.Слава Україні! Слава нації! Смерть ворогам! Україна понад усе!#Перекладач
Елітна Гвардія активно діяла в тіні, шукаючи союзників та вірних солдат. Кожен доклав зусиль з свого боку, тож хочу висловити подяки усім членам фракції та активним бійцям:- МайкТвЮа, ХентайУкр, УНІ, Магазину Нендроід, k2k, ще один, хто хоче бути анонімом, за вклад у наші бойові дії та підтримку як репостами, так і фінансами. Ми були основним кістяком, що був від самого початку аніме війни;- Аніме Вочмену, Грибній Агенції та Аніме новини за доєднання у 2му турі та активну боротьбу за Дівчат-Чарівниць;- АніЮа та УкрҐік Аніме за інформаційну підтримку нашої фракції- Видавництву Mimir за підтримку нашої фракції;- Пану Михайлу за орду мемів на тему Дівчат-Чарівниць;- Крафту, адже його шкіряні вироби з останніми аукціонами стали одним з ключем до перемоги;- Топ донатерам, які стали своєрідними героями для Гвардії - Просто донатерам за підтримку фракції.Окрема подяка Кіміко за організацію двіжу та Лізі Крінжі за гідну битву в кінці.Додаткова подяка містеру Крапці за хитрі зради, але і підтримку усіх фракцій)Що ж, ми показали, що Дівчата-Чарівниці є одним з топових анімешок з глибоким сенсом і підтекстом. Але нас ще чекає наступний рік, тож готуємося)
Розіграш!До кінця Юкамі кілька днів, всі блогери ультують розіграшами стаффу з ZenMarket, я буду ультувати розіграшем стаффу з власної коллекції (Однак якщо зенмаркет запропонує співпрацю і допоможе відновити поличку після Юкамі - я буду дуже вдячний 😏 )Власне в нас два лоти і вони знову доленосні! Перший - вже відома з минулого розіграшу Аоко Аодзакі новий власник якої так і не обʼявився. Другий лот - це чудова Сейбер від SEGA (Можливо знайду коробку, але це не точно, адже придбав її ще до переїзду)Розіграш до 18.03, 23:59Умови:1. Задонатити на банку дівчат чарівниць на суму від 50 грн (кожні 50 грн - один квиток, 500 грн - 10 квитків і т.д.)2. Написати комент до донату (Смачного, Сейбер)3. СКИНУТИ скріншот з донатом під цей пост, не хочу дьоргати Кіміко бо в неї там і так зараз купа розіграшів на всіх банках, але я обовʼязково попрошу її перевірити донат переможцяБАНКА:https://send.monobank.ua/jar/9btFWRHbvwhttps://send.monobank.ua/jar/9btFWRHbvwhttps://send.monobank.ua/jar/9btFWRHbvwВсім бажаю удачі!