Fuente
Sytnykinfo | Нє-нє, то не вершник Апокаліпсису скакав на відкриттю Олімпіяди. Та то...
1 700 Vistas/Alcance
2024-07-31 14:35
Mensaje №10338
Нє-нє, то не вершник Апокаліпсису скакав на відкриттю Олімпіяди. Та то просто коник від фармацевтичної компанії «Санофі», яка активно працює у сфері заштриків від ріжних болячок:«Символ стійкості, миру, солідарності та єдності, «кінь», який проїхав Парижем на церемонії відкриття Олімпійських ігор, втілює цінності, що лежать в основі партнерства між Санофі та «Париж 2024». Окрім того, що цей «кінь» є потужним символом, він також є результатом досвіду та духу наукових і мистецьких інновацій французької компанії, що базується в регіоні Нант.…Цей «кінь», що скаче Парижем, ідеально втілює цінності, які лежать в основі партнерства між Санофі та «Париж 2024» з моменту його підписання у 2021 році».(зі сайта Санофі) А ось трішки про міжнародний бізнес «Санофі»: «Москва, 11 марта 2022 года. На заводе «Нанолек» в Кировской области выпущена первая серия вакцины «Менактра®» — 53 000 доз. В рамках локализации вакцины компании Санофи планируется производить до 3,5 млн доз ежегодно.Соглашение о локализации вакцины для профилактики менингококковой инфекции между компаниями «Нанолек» и Санофи подписали на форуме «Биотехмед» в Геленджике в 2021 году».