Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sytnykinfo
Añadido 14 jul. 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Número de suscriptores: 3 609
Fotos: 3,780
Videos: 3,120
Enlaces: 4,420
Descripción:
Дайджест цікавих публікацій.
Fuente

Sytnykinfo | Вчора вранці сказав в інтерв'ю, що не вірю у мир в Ірані. Трамп, на за...

Logotipo de la comunidad de telegram - Sytnykinfo Sytnykinfo @sytnykinfo
1 300 Vistas/Alcance 2026-06-19 15:32 Mensaje №15259
Вчора вранці сказав в інтерв'ю, що не вірю у мир в Ірані. Трамп, на запитання репортера чи прислухається до нього Ізраїль, відповів: звісно, так, вони мене дуже поважають. Ізраїль уклав перемир'я з Хезболлою, але за кілька хвилин атакував південь Лівану...Ми вже довший час спостерігаємо руйнування не тільки міжнародного права, а й банальне нехтування всіма угодами та домовленостями. Є тільки власна вигода, а всі війни - це формат геополітичних ґешефтів...Тому не тішуся з того, що ми залили московитам сала за шкіру і нанесли удар по Москві. Звісно, видовище палаючого нафтового заводу та чорне небо над столицею країни-агресора мимоволі викликає примітивну "футбольну" радість: Ура! Наші забили гол! І московити врешті зрозуміють, що це війна, а не видумана кремлівськими пропагандонами СВО, про яку їм щебетали ріжні соловйови. Але...Але, вболівальники, фанати, глядачі потрібні професійному футболу тільки для бізнесу. Те, що пересічний вболівальник вважає спортом, патріотизмом - насправді великий ґешефт, піар і політика. З війною подібне. Ура, наші забили гол! А скільки голів чекати у відповідь? А ми точно впевнені, що наша команда краща? А суддя часом не грає на стороні суперника? А матч випадково не куплений?..Ура, ми дісталися до Москви! Ми дали ляпаса московському цареві і похитнули віру в його могутність! Прекрасно. Особливо для тих, хто хоче змістити царя з престолу. А наступник точно буде кращим? А якщо у боротьбі за престол переможе представник тих ідіотів, які вже нині закликають нанести удар ядерною зброєю? Ми точно впевнені у наших "партнерах", які вже відкритим текстом заявляють, що їм вигідна війна в Україні? А якщо їм завтра стане вигідним мир з московитами, ціною України? Ми так і не почули цілей війни. Капітуляція РФ? А це точно досяжна мета? Така перемога часом не стане пірровою, особливо з такими "друзями"? Занадто багато запитань, які можна задавати безконечно...Так що, не бити по Москві, після того, що вони роблять з Києвом та багатьма іншими містами? Ні, про це навіть не може йти мова. Тим паче, подібні рішення приймають ті, хто має відповідні повноваження та інформацію, починаючи від нашого дорогого презеса. Це як гравець на полі вирішує - нанести удар самому, чи дати пас комусь іншому, щоби шанси успішного завершення атаки виросли. Успішний удар чи невдалий пас можуть стати вирішальними у грі, а можуть - тільки яскравими епізодами, які не вплинуть на кінцевий результат. Але футбольний бізнес від цього не постраждає. Тому ніколи не дивлюся футбол - бо це не мій бізнес. Війна - то дуже великий бізнес. Але не хочу жодним чином приймати у ньому участь і отримувати від неї будь-яку вигоду. Війна як і футбол - це колосальні Маятники. Однак, якщо футбол витягує з вас енергію, трохи грошей і забирає час, то війна може висмоктати життя та душу. Воїн вбиває ворога - це природа війни. Але то не мастурбація на смерть, а кармічні порахунки. І кожен отримає своє сповна, рано чи пізно. І рід його...Але ми з вами на етапі Переходу, у фазі Великого Перезавантаження (за душкою Швабом). Тому зберігайте спокій і ясний розум. Світ не такий, яким його малюють ЗМІ та проплачені експерДи чи блоХери на зарплаті в олігархів. Бережіть себе та близьких і не грайте в ігри Маятників - може тоді й здолаєте Перехід...