Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sytnykinfo
Añadido 14 jul. 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Número de suscriptores: 3 610
Fotos: 3,780
Videos: 3,120
Enlaces: 4,410
Descripción:
Дайджест цікавих публікацій.
Fuente

Sytnykinfo | Гаспадін Бужанскій, Льоша Ганчарєнко і навіть Юля інсайдять, жи війна ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Sytnykinfo Sytnykinfo @sytnykinfo
1 250 Vistas/Alcance 2025-10-15 19:05 Mensaje №13480
Гаспадін Бужанскій, Льоша Ганчарєнко і навіть Юля інсайдять, жи війна може незабаром ся скінчити. Натомість Сікорський у британськім парляменті заявив, шо Україна воюватиме ще три роки... Брешуть. Війна не закінчиться. Може бути лише "заморозка". Десятки разів про це говорив у ріжних етерах. Причина проста. Формальна причина, звісно - це потішні рехферендуми з прийняття Московією у своє лоно 4-х українських областей. Після цього дійства переконався у своєму пргнозі з весни 2022 - "цей дощ надовго". Натомість, наші західні "партнери" лише вчергове стурбувалися, бо надто багато вигодонабувачів у цій клятій війні. Найголовніша причина затяжної масакри у тому, що вона є лише елементом Третьої світової, про початок якої написав ще у 2013, а згодом Папа Франциск про це обмовився публічно. Третя світова війна на рівні світоглядному - це війна дегенератів проти решти людства. На фінансово-політичному - це війна нинішніх "еліт", насамперед наймогутніших держав, за представництво у новому світовому порядку, та його формат, який вони бачать трохи по-ріжному. Причина поразки людства прихована на світоглядному рівні. Змініть світобачення і ситуація зміниться. На жаль, навіть жахлива війна на нашій землі не розплющила українцям очі та не прочистила затамповані інфо-лайном мізки. Велике Перезавантаження ім. дегенерата Шваба, то є перехід до нового світового порядку. Вого неминуче закінчиться Переходом до природовідповідної системи, але нам усім доведеться заплатити високу ціну за гріх невігластва...