Fuente
Sytnykinfo | Вадим Неч-в (ФБ):‼️ Мусора завели кримінальну справу на ветерана, яком...
1 900 Vistas/Alcance
2025-06-09 06:34
Mensaje №12581
Вадим Неч-в (ФБ):‼️ Мусора завели кримінальну справу на ветерана, якому вони ж і зламали протез...Крім того, мусора зараз активно закуповують "відбілюючі" дописи на телеграм-каналах з цього приводу. Якщо державні підори, які організовують педофільські фестивалі, та мусора, які б'ють ветеранів, важливіші за військових, завдяки яким ця держава ще існує, та молодих патріотів, які готуються замінити військових — можливо саме час провести ротацію серед правих підрозділів, печерні гомофоби роз'їхалися б по домам, а на їхні позиції зайшли б браві мусора та райдужні мутанти. Але цього, звісно ж, не буде. Війна, як би хто не бажав воювати вічно та як би голосно про це не розповідав, рано чи пізно закінчиться. Залежно від того, як вона закінчиться, в кращому випадку незадоволені результатами війни військові роз'їздуться по залишкам нашої країни. Кого не покладуть "лікуватися", хто не застрелиться або не повіситься, а буде спиватися або навіть залишиться зі здоровим, з певними обмовками, глуздом, та буде незадоволений новим станом справ — тих мусора боятимуться більше, ніж боялися мобілізації.До політики також мало хто з нас дійде. І якщо хтось думає, що ці мусора, які вчора затримували та били консервативне студентство, ламали військовим з ампутаціями протези, раптом стануть поважати ветеранів, будуть прямо в автозаках люб'язно пропонувати енергос з тушлом, а не отримають зелене світло щоб чинити ще більші безчинства до категорії людей, яку вони назвуть "особливо небезпечною" — краще зняти рожеві окуляри вже сьогодні.