Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sytnykinfo
Añadido 14 jul. 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Número de suscriptores: 3 609
Fotos: 3,780
Videos: 3,120
Enlaces: 4,420
Descripción:
Дайджест цікавих публікацій.
Fuente

Sytnykinfo | Знищується чи не останній оплот Білої раси. Яко примітивний конспіроло...

Logotipo de la comunidad de telegram - Sytnykinfo Sytnykinfo @sytnykinfo
1 900 Vistas/Alcance 2025-04-27 08:28 Mensaje №12388
Знищується чи не останній оплот Білої раси. Яко примітивний конспіролог писав про це рівно 11 років тому: «Останній оплот білої раси.50 років тому населення європейських країн складало 22 % від загальної чисельності населення планети, а сьогодні цей показник становить заледве 12 %. За прогнозами, протягом 50-ти років, він знизиться до 6,5 %. Біла раса вимирає.Якщо називати речі своїми іменами - Росію Московією, то стає зрозуміло , що росіяни, потомки слов'янських етносів, проживають в імперїї котра їх знищує, присвоївши собі історію сусідньої держави, в якій ці етноси проживають більш компактно. Враховуючи процеси інтенсивного расового змішування, та міграційні процеси як у США так і у Європі, Україну можна вважати останнім форпостом Білої Раси. Сьогодні правителі Московії, які ментально чужі руському етносу, привласнили собі частину мешканців іншої держави на підставі спілкування останніх московською мовою, котру ідеологи нарекли "русскім язиком". Самі росіяни в Московії деградують у бідності та пияцтві, а місця їх компактного проживання активно "розбавляють" внутрішніми та зовнішніми "неслов'янськими" мігрантами. Частина так званих "російськомовних українців" з привласненням радісно погодилась, ностальгуючи за "старою" імперією СРСР, в якій раби жили у мінімальному достатку. Тут "російськомовність" є потужною ідеологічною зброєю, оскільки міф про єдиний "радянський народ" замінили міфом єдиного "російського народу", за тією ж мовною ознакою. На жаль, така ностальгія є природною в умовах проживання в охлократичній державі, у якій так звані "еліти" не спромоглися на якусь об'єднавчу державну ідею. Ці псевдо-еліти приходили до влади пристосовуючись під примхи натовпу та маніпулюючи його інстинктами. Московія, в особі ворожим слов'янському духу правителів та ідеологів, ці інстинкти "ностальгуючих", та популістські ідеологеми псевдо-еліт, розвинула у мем "русскава міра", який, з української сторони, інтенсивно експлуатувався маргіналами на кшталт комуністів та демагогами з партії регіонів. Ті, хто сповідував український націоналізм, об'єдналися з прихильниками лібералізму навколо ідеї входження до ЄС. Таке об'єднання є нестабільним, оскільки ідеї націоналізму чужі ідеям лібералізму і такий союз породжує аморфну ідеологію з набором стандартних гасел про демократичні цінності, права людини і т.д. і т.п.Таким чином полярна ідеологія, орієнтована на зовнішні антагоністичні середовища, ментально розділила Україну. Маніпулюючи інстинктами електорату, та стравлюючи "схід" і "захід", псевдо-еліти цинічно грабували молоду державу. Звиклий до ситості та прагматизму "західний світ" не сприймає слабку та корумповану країну, яка йому під боком створює зону нестабільності. Завдяки цьому, та багатомільярдним бюджетам московської пропаганди, західним політикам зручно пояснювати своєму електорату мляву реакцію на анексію Криму та на повзучу окупацію східних українських теренів. Результатом маємо лише готовність "допомоги" військовою технікою що, враховуючи наявне зовнішнє управління недолугою українською владою, фактично означає мовчазну згоду на "повноцінну" війну, в якій Ваньки будуть стрілятися з Іванками. "Західний світ", у якому де-факто керують надпотужні фінансово-промислові корпорації, за згодою або змовою, дав "добро" Московській імперії на проведення маштабних військових дій. Театром цих дій має стати Україна. Гинути будуть нащадки аріїв - останній оплот білої раси, яка за своєю природою є найбільшою перешкодою встановлення нового світового порядку.Як цьому запобігти? Не збільшувати енергію ненависті, не слухати політиків, не панікувати. І накінець зрозуміти - надіятись можна лише на себе самих.