Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Свині Біжуть
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Свині Біжуть

@svynibizhut
Número de suscriptores: 695
Fotos: 4,700
Videos: 396
Enlaces: 892
Descripción:
Йдемо занедбалою хатою в пошуках здорового глузду Писати в коментарях російською є суворо забороненими На підтримку існування каналу: https://www.patreon.com/svynibizhut За всіма питаннями звертатися до @kislotnuj
Fuente

🇺🇦Свині Біжуть | Більше всього в концепції руского міра мене спантеличує на фоні всього...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Журнал «Свині біжуть» 🇺🇦Свині Біжуть @svynibizhut
498 Vistas/Alcance 2024-11-22 08:56 Mensaje №10152
Більше всього в концепції руского міра мене спантеличує на фоні всього цього шовінізма банальна руская меншовартість.В цій історії із рускою озвучкою для сталкера забавне не те, що Стіпашкі вважають Сталкєра якоюсь ісконно руской ігрой для ісконно рускіх людєй. Забавніше всього чому вони вважають Сталкер грою для рускіх людєй.В Сталкері сюжет поганий, Сталкер "говно забагованоє", із Сталкером ще щось не так. Най це триста раз правда, особливо на старті, але далі русіч робить висновок "поетому іграть в ето смогут только рускіє і нє вилізуя нам ви обонкротітєсь". Є на цій землі тільки один народ настільки лайножер, щоб все це терпіти і нарешті розпробувати. Ідея руского міра полягає в тому, єдине чим він купує, так це доволі не високою планкою якості. Головним мотиватором створювати щось російське є те, що на світовому рівні воно просто не цікаве. Але все одно все це можна забити в якийсь ореол ісконно руской культури, містіріоус соул якої хрін зрозумієш. Але весь цей містіріус працює тільки тому, що рускій впевнений і знає, що він лайножер. І головне він своє ексклюзивне право на лайножерство всіма силами відстоює.GSC ніколи не була орієнтовна на російський ринок. Тих же Козаків видавав німецький дистриб'ютор. Новий Stalker взагалі свято глобалізму. Видає Microsoft, скрізь перша або друга гра, навіть в самій рашці, а японська Sega гайпує з реліза.Український софт павер, що не звалюється в рускій мір, робити насправді доволі просто. Робити щось українською і англійською, і робити це хоч трошки більш якісно. А потім просто слухаєш вий з боліт про те, що ето могло бить нашим говном, і кайфуєш.