Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Свині Біжуть
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Свині Біжуть

@svynibizhut
Número de suscriptores: 695
Fotos: 4,700
Videos: 396
Enlaces: 892
Descripción:
Йдемо занедбалою хатою в пошуках здорового глузду Писати в коментарях російською є суворо забороненими На підтримку існування каналу: https://www.patreon.com/svynibizhut За всіма питаннями звертатися до @kislotnuj
Fuente

🇺🇦Свині Біжуть | Серед деяких правих існує таке бачення, мов вони відстоюють суспільну ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Журнал «Свині біжуть» 🇺🇦Свині Біжуть @svynibizhut
219 Vistas/Alcance 2024-10-17 19:59 Mensaje №9994
Серед деяких правих існує таке бачення, мов вони відстоюють суспільну мораль, а їм на противагу існують такі аморальні особи, які її взагалі не поважають, і руйнують.Бачення абсолютно ідіотське. На противагу їм немає ніяких аморальних осіб, яким б тільки їбатися з віслюками та клей нюхати. Хоча куди без цього, звісно.На противагу їм існує така ж сама поліція моралі, мабуть навіть більш лицемірна. Бо з боку поліції традиціоналістської хоча б не соромляться визнавати, що їм хочеться пуританський порядачєк. Ліва ж поліція моралі теж чудово вміє закатувати скандали на тему "жінку не правильно показали". І власне закатує. І як не ірноічно причина таж сама що у поліції моралі більш архаїчної. "Сексуально надто" . Моя позиція з приводу сексуалізація доволі проста. Сексуалізація, об'єктивація це доволі чесно. Це чесно просто тому що людство на нього приречене. Ми завжди низводимо інших людей до більш простих конструкцій, в тому числі пов'язаних з сексом. Це завжди не приємно, навіть коли не пов'язано з сексом.Нас об'єктивізовують за національністю, і навіть за регіоном походження, за професією та стилем життя, за статтю і кольором шкіри. Ми не можемо залізти іншим в голову, і тому приречені заганяти їх в рамки. Це те як ми сприймаємо реальість. І навіть якщо це має не приємні наслідки заперечувати це дивно.Боротьба з цим, побудова поліцій моралі, байдуже мова про захист традиційних цінностей чи то правильного підходу до селебрейту себе, все це є річчю вкрай егоїстичною. Ви підносите себе над цим вбогим світом об'єктивізованих об'єктиваторів немов вам доступне знання, яка ж мораль є правильною і як думати правильно, а як ні. Хтось підміняє це якимись похідними від сучасного стану справ несправедливостями, що невідміно будуть. Хтось взагалі кричить "чуйте нас бо ми кориснішими". Та це аж ніяк не виправдовує намагання нав'язати іншим своє бачення моралі, яким би добрим і прогресивним воно не було. Хто досі не зрозумів, це мої контраргументи проти пурітанства в будь якій формі. Говоріть про людей що думаєте, і що від них хочете. Це принаймні чесно. Поводьтеся так, як вважаєте правильно, допоки це прямо не загрожує іншим. Ніхто з нас не знає як правильно точно. Існують хіба деякі практики, як згладити кути і ужитися на одній площі. На них і треба фокусуватися. Як нам, не ідеальним індивідам, що живуть в дилемі дикобразів, зайняти побільше простору для всіх.Єдина причина існування конфлікту, це те що жодній стороні срачу яке пурітанство правильне в моралі опонентів просто не комфортно.Давайте вже просто визнаємо, що ми всі живемо методом тику і почнем трошки менше колотити один одного за своє бачення цього самого тику. Хочаб трошки подумаємо, а чи варто лізти в драку?