Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Свині Біжуть
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Свині Біжуть

@svynibizhut
Número de suscriptores: 695
Fotos: 4,700
Videos: 396
Enlaces: 892
Descripción:
Йдемо занедбалою хатою в пошуках здорового глузду Писати в коментарях російською є суворо забороненими На підтримку існування каналу: https://www.patreon.com/svynibizhut За всіма питаннями звертатися до @kislotnuj
Fuente

🇺🇦Свині Біжуть | Як же я люблю наших євроскептиків.От ЄС. Останні років так 20 він знах...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Свині Біжуть 🇺🇦Свині Біжуть @svynibizhut
615 Vistas/Alcance 2025-11-25 20:59 Mensaje №10847
Як же я люблю наших євроскептиків.От ЄС. Останні років так 20 він знаходиться в позиції "баба Яга проти". Європейська економіка навіть не починала змагатися в гонці ШІ, в Європі не з'явилися масові інтернет-гіганти, такі як нетфлікс чи Google. ШІшки в нас американська Gemini і американський ChatGPT. ЄС дуже любить потішатися з піндосів замучених корпоратами, але великі американські компанії в порівнянні з Siemens чи то Philips стартапи з точки зору гнучкості. Європа просрала кіно, хоча колись теж французьке вважалося дуже годним. 20 років тому в Європі були Nokia, Spotify, Skype, Ericsson, а той же Philips, на секундочку винахідник аудіокасет і співвинахідник CD. Єдине що в нас лишилося це ASML. В Європі, з населенням більше ніж в США, не має жодної трильйонної компанії, а це якби мають бути саме ті компанії, які генерують інновації. Навіть автопром, де наче все навіть не погано підсижують китайці. Тим часом євроскептики: ВИ ЧТО ХОТІТЄ ЧТОБ НАМ УКАЗИВАЛІ ФОРМУ СЛІВ???? ЯК КОРОВУ ДОЇТИ?????