Fuente
🇺🇦Свині Біжуть | Нагадую, що інноваційним методом "пиздь усіх, Господь своїх впізнає" з...
425 Vistas/Alcance
2025-06-09 13:40
Mensaje №10769
Нагадую, що інноваційним методом "пиздь усіх, Господь своїх впізнає" з організованою злочинністю ніяк не борються. На цей момент не існує жодних прямих доказів того, що міграція мексиканців до Америки останніми роками впливала на рівень злочинності в країні. Навпаки, є підозри, що кореляція зворотна, оскільки мексиканським мігрантам навіть не можна натягнути те, що натягують своїм мігрантам гігашльопи з Європи. Найбільш прямою аналогією для мексиканських мігрантів є українські заробітчани в Польщі. Абсолютна більшість із них – трудові мігранти, вони їдуть до США працювати. Як і в цьому випадку, до речі. Якщо ти їдеш працювати на містера, то розумієш, що в разі навіть дрібного порушення можеш втратити цю роботу. І тому вони намагаються "не світитися".Наявність у бандах представників інших етнічних груп – це питання до спецслужб та поліції, а не міграційної служби. Міграційна політика може впливати лише на те, з представників яких національностей складаються банди, але не на їхню кількість чи ефективність, бо вони, радше, просто витісняють місцевих у грі з нульовою сумою, а не створюють нову злочинність. Зазвичай це бідні люди, яким більше немає куди податися. Відповідно, соціальні групи в яких більше бідних до злочинних лав ставатимуть частіше, але це не створення пропозиції і тим паче не лікується антимігрантськими законами. Пропозицію створює попит, попит створює наприклад війна з наркотиками та міцний ментівський профсоюз, коли на поліцейського може бути стос скарг, а йому самому ніхуя не бути. Ефективність роботи американської поліції питання окреме і розлоге. А от що реально впливає на те, що цим людям немає куди податися, – так це створення ситуації, коли справжні бандити, сутенери, наркоторговці становлять абсолютну меншість серед нелегалів. Це відбувається тому, що реднеки, які не вчилися в школі та не знають, як працює економіка, переконані, що мігранти забирають їхню славну роботу з очищення сральників. Поточна тенденція така, що ті, хто колись був сезонними робітниками, роблять усе, щоб залишитися в США на якомога довший час. І дякувати за це треба, зокрема, й Трампу, який своїми "стінами" робить міграційне законодавство просто абсурдним. З одного боку, ви не пропускаєте сезонних робітників, перетворюючи це саме законодавство на тупий популізм. Нелегали з реальної загрози для безпеки, терористів, представників ОПГ, перетворилися в бюрократичне кліше яке викликає відчуття якоїсь небезпеки хіба у місцевих гігашльоп та реднеків, бо їм доведеться за свої 5 баксів в годину працювати. З іншого – міграційна система не справляється з навантаженням, сприяючи проникненню реально небезпечних громадян.Також нагадую, що політика і програма Трампа є тотально популістської з ніг до голови і в ній немає жодного корисного пункта. Трамп — це людина-катастрофа, жодна каденція якого неминуча призводить до спалахів насильства. Якось раніше теж з нелегальною міграцією боролися, але до погромів це не призводило. Удачі Ньюсому в суді.