Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦Свині Біжуть
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦Свині Біжуть

@svynibizhut
Número de suscriptores: 695
Fotos: 4,700
Videos: 396
Enlaces: 892
Descripción:
Йдемо занедбалою хатою в пошуках здорового глузду Писати в коментарях російською є суворо забороненими На підтримку існування каналу: https://www.patreon.com/svynibizhut За всіма питаннями звертатися до @kislotnuj
Fuente

🇺🇦Свині Біжуть | Лан, якщо ви залізли в помиральну яму, то я не бачу нічого в цьому пог...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Свині біжуть 🇺🇦Свині Біжуть @svynibizhut
368 Vistas/Alcance 2025-02-12 23:24 Mensaje №10478
Лан, якщо ви залізли в помиральну яму, то я не бачу нічого в цьому поганого, якщо у вас там росте травичка і ви її мацаєте пару годину.Моя позиція, що так десь 70/30, що принаймні найближчий рік війна триватиме. І замість розслаблення булок навіть у вигляді залягання в помиральну яму, зняття з себе відповідальності, ми маємо говорити про це. Яке завершення війни нахрін, в мене ще не все по волонтерці на фронт доїхало)))Як бачите у Америки і росії практично компроміси по усім питанням. Україна ніколи не поновить територіальну цілісність, Україна не вступить у НАТО, Україна не отримає гарантій безпеки. Звісно ідеальною ситуацією для рф було б падіння Києва зі всіма наслідками, але вони розуміють, що війну, наступаючи на міста в котрих в кращі часи ніхрін робить в розвинених країнах, не те щоб у нас, і те маючи певну тенденцію до стабілізації фронту останнім часом... Коротше так вони її не виграють, їм треба реорганізація, виправлення помилок, і головне стабілізація тенденцій в економіці, бо справа ж там не тільки у віслюках, російська економіка поступово рухається в бік колапсу. Все це треба виправити, щоб її виграти. Сценарій карабахізації їх теж влаштовує.На перший погляд все логічно. Але от в чому річ. Насправді Трамп і Путін, не дивлячись на всі ці неприємні речі, стоять на діаметрально протилежних позиціях. Путін хоче бути впливовим, а Трамп хоче далі займатися трансґендерами та трубочками. Ну і більш серйозними речами, якими б вони їх не бачили. Трамп точно не поважає Україну, не вважає її політичним суб'єктом. Що ви хочете від людини яка може назвати Кім Чин Ина другом? Справа не в тому ким є Кім, справа в тому, що вони обидва лідери держав, і він його, як лідера держави розуміє і навіть з ним в чомусь резонує. А політика... Nothing PersonalАле справа не в тому взагалі, просто так як Трамп не вважає Україну достойної уваги, то в його інтересі зробити так, щоб Україна була максимально далекою і спокійною точкою. І він цього взагалі не приховує. Чи треба путіну, щоб його вважали дитиною якій дали нарешті іграшку, щоб та відвалила? Ні, він хоче шантажувати, збирати постійні засідання, щоб йому дзвонили, а він розповідав як Україна вічно порушує домовленості, щоб до нього їздили заспокоювати. Ми ж все це бачили. Справа тут навіть не у його власному его, а в тому що рашковану потрібен зовнішній ворог, рашкован теж буде сприймати договорняк як принизливу поразку, і пиня буде вимушений показувати рашковану, що справу не закрито, і що це саме пауза. Ясно що пиня буде казати про мир також. Він ніколи зворотнього і не казав нічого. Як казав Клаузевіц, завойовник завжди хоче миру, бо це дає можливість війти в країну без жертв. Вочевидь він буде бажати заключити вигідний собі мир, але в нього точно немає в планах забрати і заспокоїтися, хоча саме цього і прагне Трамп. Мені не відомо чи зрозуміють це американці чи ні. Але вважаю, що надія має бути останнім що помре. Навіть якщо на думку трампа за неї росіяни воювали.