Fuente
SveredyukCast | Колеги рубісти, тут мені написав рубіст із ЗСУ. Є вакансіяШукаємо Ruby...
751 Vistas/Alcance
2026-01-12 08:05
Mensaje №1775
Колеги рубісти, тут мені написав рубіст із ЗСУ. Є вакансіяШукаємо Ruby девелопера що має бажання долучитися до війська.Або переведення через Армія+Умови: - 100% гарантія попадання до нас(відразу оформлення у бригаду, потім тільки БЗВП)- Займатися треба буде тільки програмуванням, без всякої армійської хуйні. Розробка нових фіч в додатку що вже в проді- Адекватне керівництво яке розуміє цінність такого спеціаліста- Підтримка від побратимів, напохваті 2 Ruby розробники, та DevOps. Всі рівня Senior+- Робоче місце в маленькому містечку(70к жителів) - Безкоштовна кава, душ, нормальний інтернет та 3 разове харчування- Нормальний графік роботи, без перепрацювань та жорстких дедлайнів- Процеси: робота по тасках, код ревью, планування та все таке інше. Без зайвої бюрократії та не потрібних мітингів- ЗП: 50к зі старту- Трохи атмосфера стартапу- Швидкий фідбек - користувачі у сусідній кімнаті 🙂- Служба у Батальйоні Безпілотних Систем. Ми успішно воюємо 2+ роки на самому гарячому напрямку. Матьорі рекси побратими, та розуміння що взагалі відбувається - в наявності.- За бажанням є можливість перекваліфікуватись у пілоти або суміщати (розвідка, ФПВ, великb бомбери, НРК, зв'язок та інше) - Ми не СБС, тож вимоги трохи нижчі- Відпустка 2 по 15, або 3 рази по 10 на рікКонтакти: +380671175211, в будь-який месенджер