Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Класична мемарня ▵
Añadido 06 ene. 2025

Класична мемарня ▵

@suverene_vikno
Número de suscriptores: 55
Fotos: 19,400
Videos: 5,290
Enlaces: 1,040
Descripción:
Свідок кіберпанку. Вершник Метамодерну, спадковий векторний мольфар та піксель мувер.

👥 Número de suscriptores

55
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -1

📊 Mensajes por Día

1.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 1.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Птахи СБС почали застосування НУРСу з бортів далекобійних дронів у оперативній глибині до 500 км разом з бч ударного крила 60 кг.НУРС цілющий- це некерований реактивний снаряд, що використовується на гелікоптерах та літаках-штурмовиках по наземним цілям.Але ж не світить жодному гвинтокрилу чи літаку дістатися туди, де літає Волелюбний Український Птах безпілотний,- тому цей комбінований спосіб застосування камікадзе + 8 НУРСів відкриває зовсім інші можливості.Вперше під НУРСами ми побували у Бахмуті та під Соледаром з Клімою у далекому 2022… хоч і вціліли, але не сподобалось. Потім на Урожайці і у Красногорівці, всюди, де літають хробачі гвинтокрили на ЛБЗ. Хробаки, мастіть очечо, тепер у вас в тилу цукерки. Особливо мобільні групи ПЗРК та кулеметники, що охороняють елементи ППО. Знаю, підчитуєте мої тексти з перекладачем. Воно вам треба, охорона того ЗРК? Тягніть кутяпки у кущі, не заважайте працювати. НУРС цілющий дупу шматує на паздірʼя. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦17.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
11 років тому Білецький створив «Азов». Унікальні кадри про військовий підрозділ, що став феноменом українського війська, великою родиною. Історія легенди бере початок 5 травня, 2014. Українські внутрішні війська покинули базу у Бердянську. Аби не дозволити ворогу розграбувати частину й здобути зброю для опору окупації, партизани «Чорного корпусу» під командуванням Білецького перетворилися на загін спецпризначення. Перші бої, перший полонений — міністр оборони так званої «днр». За місяць новостворений підрозділ звільняє Маріуполь — забезпечення на авантюрну операцію Білецький знаходить у скептично налаштованого командування. З техніки — обшитий бронею «КАМАЗ», з важкого — ЗУ-шка та «Утьос». Серед бійців — 16–18-річні добровольці. Далі — звільнення Марʼїнки, Іловайськ, Широкине вересня 2014-го, Павлопіль-Широкинська операція лютого 2015-го. Паралельно з боями «Азов» нарощував професіоналізм. Білецький ініціював створення Військової школи ім. Коновальця, запровадив сержантські курси, рекрутинг, професійну підготовку бійців. Так «Азов» ставав одним з найпрофесійніших та найбоєздатніших:  спочатку батальйоном, потім полком і бригадою. Новітня історія «Азову» загальновідома  — битва за Маріуполь у 2022. Тим часом ветерани полку відбивали наступ росіян на Київщині, організовували операції з порятунку побратимів в оточеному Приазов'ї, формували новий підрозділ — Третю штурмову бригаду. «Пам’ятаємо всіх полеглих на цьому шляху. І заради них продовжуємо битися за свою країну. З річницею — кожного, хто був і залишається частиною азовської родини» — привітала всіх причетних «Трійка».🇺🇦Реальна Війна | Підписатись
Виявляється, ніхто ніколи не міг про це подумати, якжеж так вийшло, що якщо хуйню без мозку годувати всією інформацією підряд, в т.ч. руснявою дезою, то ця безмозкла хуйня буде цю дезу повторювати і розповсюджувати, відкриття чомусь для деяких дуже неймовірнеА якщо так задуматись, то русня змогла приблизно за 2 роки натренувати навіть не свої(!!!) нейронки щоб вони вам ригали русняву пропаганду в прямому ефіріА багато людей (надто багато) ходять до ллм нейронок на повному серйозі питати якісь речі, про політику, про власне здоров'я, про безпеку і тд і тд, після цього ВІРЯТЬ в те що їм ригає електронний папужка і ВПЕВНЕНІ що це беззаперечна правда бо їм же НЕЙРОНКА сказалаСаме хуйове що якщо з дезою на телевізорі/ютубі/етц можна якось боротись кидаючи скарги на контент який чітко транслює дезінформацію, то як боротися з дезінформативними респонсами ллм не дуже понятно, бо це як мінімум треба бажання якогось опенаі чи інших компаній яким я майже впевнений страшно похуй на це всеНе вірте жодному респонсу від нейронок, вони безбожно пиздять.