Fuente
верховні міми | Heil Honey I'm Home! (укр. «Хайль мила! Я вдома!») — частково знайдени...
91 Vistas/Alcance
2024-10-22 15:04
Mensaje №10531
Heil Honey I'm Home! (укр. «Хайль мила! Я вдома!») — частково знайдений британський ситком 1990 р. написаний Джеффом Аткінсоном і зрежисований Джульєттою Мей. Не буду розписувати дуже багато про історію і долю цього серіалу, як я це зробила на вікі — просто розповім про свої враження і висловлю свою неекспертну думку.Отже, це ситком про сімейне життя Адольфа Гітлера і його дружини Єви Браун. Інтригуюче, чи не так? Серіал був сприйнятий негативно як критиками, так і звичайною аудиторією і був скасований після першого епізоду. Я подивилася цей епізод, який був у вільному доступі так що вам не доведетьсяНа кілька вдалих жартів протягом 25-хвилинної серії мені вдалося натрапити, але в цілому я очікувала дещо більшого. Незважаючи на контраверсивний задум, серіал навряд чи сприйматиметься як образливий зараз — це все-таки і близько не South Park. Єдине що тут засмучує, так це кількість крінжі на квадратний метр, яка в цілому була властива ситкомам минулого сторіччя.Важливо уточнити, що Аткінс задумував продукт як пародію на типові американські ситкоми і навмисно додавав у нього різні кліше, як от жарти про ненависть до тещі. Я натрапила на думку, який висловив один із коментаторів на YouTube, про те, що коли продукт намагається бути пародією на погану комедію він може прирікнути себе на те, що сам стане поганою комедією. І в цілому це доволі влучне твердження в цій ситуації.Але існує ще цілих 7 епізодів, яких майже у нікого нема, які були зняті на касети, але так і не випущені. Чи подивилася б я їх? Все ще так. Незважаючи на те, що багато хто реагує на цю концепцію словами: “Хто взагалі вирішив що це гарна ідея? Про що вони думали?”, я вважаю, що серіал про Гітлера таки міг би спрацювати.Наприклад, якби це було щось схоже на формат нашого анімаційного продукту «Казкова Русь», який між тим розтягнувся на 8 сезонів. Особливо мені цікаво, як був відтворений епізод зі Сталіним, який міг би бути типовим бісячим колегою для головного героя (наявність персонажа Сталіна підтверджується списком акторів).Дехто робив порівняння із ситкомом від авторів South Park, який аналогічно зосереджувався на вигаданому житті президента Джорджа Буша та його родини у форматі традиційного сімейного комедійного серіалу. Якщо вам цікаво, то він називається «That's My Bush!» і цей ситком теж не набув великої популярності, хоча мав доволі позитивні відгуки аудиторії. Думаю, це буде цікавим історичним гумором, особливо, якщо вам до вподоби South Park.Та і люди, яким сподобався пілот із серіалу про Гітлера теж були. Хто знає, може вам воно зайде? — у будь-якому разі я не засуджуватиму, лише співчуватиму, що ви не зможете насолодитися ситкомом в повному об’ємі🫶#зарубіжний_кейс #lostfilm