Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Головне управління русофобії
Añadido 14 jul. 2024

Головне управління русофобії

@sumnarusnia
Número de suscriptores: 707
Fotos: 49,400
Videos: 5,210
Enlaces: 9,820
Descripción:
Канал деанону сумних росіян, яким шкода Україну, але чому нетфлікс не працює та долар по 300?! Щас ні на що не збираємо Звіти за попередні збори: bit.ly/3BIT_6po
Fuente

Головне управління русофобії | Українські експерти, яких відправили на Близький схід шоковані: там ша...

Logotipo de la comunidad de telegram - Головне управління русофобії Головне управління русофобії @sumnarusnia
91 Vistas/Alcance 2026-03-21 17:22 Mensaje №77296
Українські експерти, яких відправили на Близький схід шоковані: там шахеди збивають ракетами Patriot та іншими протиракетними, які коштують $3-6 млн. Український досвід до уваги не брали – TimesОдин з українських офіцерів розповів, що був вражений, коли почув, що країни Перської затоки випускають вісім ракет Patriot (кожна з яких коштує понад 3 мільйони доларів) по одній цілі. Українські військові використовували лише одну або дві ракети для збиття російських балістичних ракет.Україна передавала союзникам дані про місії екіпажів Patriot, однак США та їхні союзники у Перській затоці не звертали уваги на українські розрахунки. «Я не розумію, чим вони займалися, куди дивилися протягом чотирьох років, поки ми воювали», — сказав офіцер, якого цитує видання.Шахедами Іран уразив 2 американські радари, кожен з яких коштує близько $300 млн, — їх було чітко видно на загальнодоступних супутникових знімках. Протягом двох місяців вони стояли точно на тому самому місці. Прилетіло три Shahed вартістю близько 70 000 доларів кожен. І на цьому все.Окремо інструктори прокоментували збиття «дружнім вогнем» трьох американських винищувачів F-15 над Кувейтом. Причиною цього удару, ймовірно, стало те, що війська Перської затоки залишають батареї Patriot, щоб сховатись, і вони працюють в автоматичному режимі. Українці ж залишаються на місцях, щоб стріляти вручну. «Сплутати літак із БпЛА, в принципі, дуже важко», — зазначає український офіцер.