Fuente
Сухляк Владислав / Здолбунівський міський голова | І ще про резонансне питання оренди самокатівЯкщо ви берете в оренду са...
7 400 Vistas/Alcance
2025-08-22 13:44
Mensaje №3517
🛴І ще про резонансне питання оренди самокатівЯкщо ви берете в оренду самокат, то користуєтеся ним відповідно до публічного договору з надавачами послуг. З ним раджу детально ознайомитися. Адже саме ВИ відповідаєте за використання і збереження самоката.✔️ВИ несете відповідальність, якщо порушили ПДР.✔️Якщо пошкодили самокат, залишили його не там чи передали іншій особі - також сплачуєте штраф. Наприклад, штраф за випадки вандалізму або пошкодження - 40 тис. грн.✔️За перевантаження, перевезення пасажирів, втрату чи інші порушення - теж штраф. Так, за перевезення пасажирів він становить 300 гривень.☝️І ще дещо:В угоді вказано: «Щоб стати зареєстрованим користувачем, Заявник повинен мати повних 18 років». Однак у додатку без проблем може зареєструватися людина молодшого віку.У мобільному додатку вже визначні місця паркування самокатів у м. Здолбунів. Однак ці місця визначили без попереднього погодження зі Здолбунівською міськрадою. Тому про це будемо спілкуватися на засіданні виконавчого комітету.