Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стрижак Автоном
Añadido 14 jul. 2024

Стрижак Автоном

@stryzhak_avtonom
Número de suscriptores: 561
Fotos: 407
Videos: 109
Enlaces: 295
Descripción:
Сержант ЗСУ. Громадський активіст. Політв’язень. Банка для допомоги- https://send.monobank.ua/jar/6nyKYmqoKb Зарядити- https://t.me/boost/stryzhak_avtonom
Fuente

Стрижак Автоном | Продовжимо про виплату допомоги ветеранам від КМДА. Загалом- якщо рані...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стрижак Автоном Стрижак Автоном @stryzhak_avtonom
448 Vistas/Alcance 2025-06-04 05:37 Mensaje №637
Продовжимо про виплату допомоги ветеранам від КМДА. Загалом- якщо раніше право на цю виплату мав кожен киянин учасник бойових дій, то тепер на цю виплату мають виключно інваліди. І то, інваліди 3 групи лише у випадку малого щомісячного доходу. Отже, що ми маємо? А маємо ми:1. Виплата допомоги про мобілізації/підписанні контракту лише для тих, хто долучився з 24 року. Ті хто долучився до СОУ раніше йдуть в сраку. 2. Виплати за поранення з міського бюджету лише для поранених з 24 року. Ті, хто поранений з 22 року (я мовчу вже про тих, хто був поранений раніше) йдуть в сраку. 3. З виплатою допомоги щорічної допомоги з міського бюджету ветеранів-киян теж кинули. Не інвалід, не воював. Йди в сраку.Залишилось лише, щоб раз на рік прибирали якусь чергову пільгу, а керівники міста отримували за кордоном нагороди за своє чудове управління містом. Цей же склад Київради це найгірше, що можна було обрати. Хотів перерахувати прізвища, але тут і місця не вистачить. Зато обвішали все прапорами в залі для голосувань і на їх фоні гарно фотографуються. Деякі навіть в формі. Навоювали.Стрижак Автоном