Fuente
# для своїх 🍓 | Друзі, по ситуації з сайнами - нам вдалось викупити 7 штук, але хелло ...
249 Vistas/Alcance
2026-02-05 19:36
Mensaje №12002
Друзі, по ситуації з сайнами - нам вдалось викупити 7 штук, але хелло ще не надіслав нам підтвердження що замовлення пакується. Дуже маєм надію що все буде добре, в цьому випадку ці сайни підуть першим 7 людям по запису в оригінальному пості - по 1 в руки, щоб було чесно.На рахунок інших 17 сайнів я вам пропоную вибір зі всіх ексклюзивів що в нас є, але одразу мушу попередити що таргет та волмарт проблемні магазини і тут викуп тільки через проксі - тобто комісія+дс до проксі+дс до складу буде купуватись окремо.Я пропоную відміченим людям написати чи замінєюмо на якийсь ексклюзив, вініл, дідж тощо вам чи повернути гроші. Також є варіант лишити на оплати розборів (поб, лакі, альбоми і тд).Можемо дочекатись блюру і викупити після нього тільки, але також зазначу що на попап на деяких сайтах вже солд. Ми зробили все що можливо щоб викупити ці сайни але вже ніяк не можемо вплинути на ситуацію, ще раз просимо вибачення 💔Викуплені 7 сайнів:1. @dinazarenko2. @vlrb0ss3. @Iritiny4. @devotee_e5. @Darkblessyou6. @the_soul_of_a_cat7. @dzhezabetНе викуплені:@Iritiny - на оплату іншого@Darkblessyou - повернення@hoyeoni1 - повернення@ssnwvvvmprrr - сет хелло Європа ексклюзив @meapocalypsee - повернення@fallinstarinthesea - повернення@kvitochka_Loxe - повернення@dear_mary28 - повернення@dashaflori - на оплату іншого@the_soul_of_a_cat -хелло Європа ексклюзив @wqlywjt - повернення@Valeriia_Smirnova - повернення@Sannichi - повернення