Fuente
# для своїх 🍓 | Також апдейти від мене. 16 корейська наразі перебуває на митниці з 18 ...
228 Vistas/Alcance
2025-12-24 15:28
Mensaje №11142
Також апдейти від мене. 16 корейська наразі перебуває на митниці з 18 числа, її не відпускають і вона просто стоїть на місці. 17 корейська в дорозі, виїхала з Варшави і так само певно десь в чергах на митниці. Дві китайські коробки (1 море і 3 авіа) та 43 японська ситуація та сама. Через свята на жаль дуже великі затримки цього року. Гарна новина — інклюжени і картки з фансайну ЛА нарешті на складі та відправлені до України, думаю що на початку наступного року нарешті отримаю. Нагадую що всі відправки посилок по України в цьому році до 26 числа включно, потім в нас перерва до 5 січня, тому хто ще не заповнив форму — прохання це зробити максимум завтра до вечора. Об'єднання вже не приймаються, ми зараз самостійно розберемо що до кого з адмінів поїде, але решта хто не заповнив форму до цього моменту (на об'єднання) вже поїдуть окремо, бо по часу ми просто не встигнемо обмінятися посилками з Нікою. Ті кому обов'язково треба заповнити форму обов'язково до завтрашнього вечора: @pupakekk@gvozdev_a@mamokiina@Ana_nik_21 @mashachhere