Fuente
Стромата | Чи шкода мені тварин, що гинуть у Туапсе? Звісно шкода. Як і тварин, щ...
1 050 Vistas/Alcance
2026-05-01 17:41
Mensaje №444
Чи шкода мені тварин, що гинуть у Туапсе? Звісно шкода. Як і тварин, що загинули при катастрофі на Каховському водосховищі або убиті в інших війнах. Але удари по Туапсе радують, вони наближають крах кремлівського режиму.Росіяни вибудували режим, що нищить природу. У 2024 році неподалік Анапи затонуло два танкери, що належали Сєчіну. Тому самому покидьку, якому належить палаючий НПЗ в Туапсе. Тисячі тон мазуту забруднили море, убиваючи і водних мешканців і водоплавних птахів.Що було першопричиною? Злочинний режим, вибудуваний росіянами. Режим при якому скнара Сєчін може пускати в море старі судна, нехтуючи вимогами безпеки.Що було першопричиною українських ударів по Туапсе? Злочинний режим, вибудуваний росіянами, режим, що розпочав загарбницьку війну.Росіяни нищать природу в Україні, але в межах своїх кордонів також тварин не шкодують. Лише деякі нещодавні приклади: дозволили вирубки довкола Байкалу, поубивали тисячі корів у Сибіру, гнали на фронт віслюків, коней і т.д.Вони спроможні знищувати тварин навіть далеко від своїх кордонів. Мабуть всі бачили сирійського хом'ячка, їх часто тримають як домашніх улюбленців. Але в природі цей вид вкрай рідкісний, у вчених навіть не було впевненості, що зберігся. У 1997 та 1999 роках проведено експедиції, які підтвердили – популяція сирійського хом'яка ще існує неподалік Алеппо. Була б хороша звістка, якби потім росіяни не втрутилися на захист режиму Асада. Спалахнула громадянська війна і північні варвари вщент зруйнували стародавнє Алеппо. Обстрілювали не лише ракетами та бомбами, але й хімічною зброєю. Чи існують ще в світі дика популяція сирійського хом'яка – ніхто не знає.Так, було б добре якби режим, побудований росіянами можна було ліквідувати без війни. Якби Клінтон не підмовив Кравчука і Кучму позбавити Україну ядерної зброї. Якби Барак Обама у 2014 році виконав зобов'язання записані у Будапештському меморандумі. Якби жителі Євросоюзу не закривали очі на злочини росіян і багато інших якби. Та наразі єдині, хто справді наближає кінець цього режиму – ЗСУ, ГУР та СБУ. Чим швидше впораються тим більше користі буде природі. Допоки європейські "екоактивісти" зберігають довкілля обливаючи картини кетчупом або катаються із Греттою по Середземному морю, надія лише на ЗСУ, ГУР та СБУ. Переймаєтеся долею тварин? Допомагайте оборонцям України._На фото я і степовий журавель на Алтаї – краю прекрасної природи, яку загарбала і нищить "Росія". Птах дикий, не підпускав до себе, але чомусь і не боявся. 2008 рік