Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Стромата
Añadido 06 ene. 2025

Стромата

@stromata
Número de suscriptores: 1 088
Fotos: 268
Videos: 6
Enlaces: 113
Descripción:
ΣΤΡΩΜΑΤΑ – так греки називали клаптикову ковдру. Тут по клаптику збираю про життя, Всесвіт та все інше.
Fuente

Стромата | У Києві День жалоби💔Про що мають писати в День жалоби блогери, каналів...

Logotipo de la comunidad de telegram - Стромата Стромата @stromata
753 Vistas/Alcance 2025-08-01 11:03 Mensaje №346
У Києві День жалоби💔Про що мають писати в День жалоби блогери, каналів не пов'язаних із політикою? Є декілька варіантів:- Нічого (зазвичай обираю його та сьогодні побачив дещо неприйнятне)- Про черговий злочин мocкoвитiв - хороший варіант, якщо вас читають за кордоном- Збирати донати на помсту. Я не оголошую зборів особисто від себе, оскільки кожен знає багато кого, кому потрібно задонатити. - Якщо сьогодні цього ще не зробили - варто.-Писати щось легке, далеке від війни чи політики, що трішки розрадить. Це також потрібно. Що не повинні писати блогери в День жалоби? Вважаю неприйнятними сороміцькі жарти та чорний гумор. Особливо чорний гумор. Дивлячись на стрічку від деяких блогерів (зокрема тих, що з Києва), складається враження, що оголошення жалоби - звичайнісінька формальність, сигнал адміністраторам закладів приспустити прапор.Ні, сьогодні знову День жалоби. Багато їх було, але не привід ігнорувати жоден.__Ілюстрація більше для привернення уваги. Київ за часів, коли ще не було ні Москви ні, так званої, "Poccii". Над місто летить орлан-білохвіст зі своєю здобиччю - лящем. Що орлани, що лящі були доволі чисельні за тих часів. Малював 11 років тому.__💙💛 Не забудьте сьогодні зробити донат