Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нотатки бентежного стратега
Añadido 06 ene. 2025

Нотатки бентежного стратега

@strategisttobe
Número de suscriptores: 662
Fotos: 40
Enlaces: 111
Descripción:
Ваша улюблена бренд стратегиня. Universiteit van Amsterdam alumn. Відгукуюсь на ім'я Марго. Намагаюсь утилізувати свій досвід і знання у щось структуроване та корисне Написати в пп — @marharytastr
Fuente

Нотатки бентежного стратега | Підіб'ю підсумок про який ніхто не просив. Але ми ж у мене на каналі 🌚...

Logotipo de la comunidad de telegram - Нотатки бентежного стратега Нотатки бентежного стратега @strategisttobe
476 Vistas/Alcance 2025-08-06 16:46 Mensaje №204
Підіб'ю підсумок про який ніхто не просив. Але ми ж у мене на каналі 🌚Як на мене, то задача рекламувати чи комунікувати на широкий загал від імені підроздлів дуже відповідальна і не тривіальна. Бо це специфічний контекст. І є багато ризиків і саме ще й соціальної відповідальності.Тут немає простого і прямолінійного: ти голодний — це проблема, у нас є рішення — снікерс. І тут немає комерційних бюджетів і таймінгів в кілька місяць-півтора.Мені як людині і як маркетологу, все ще не подобаються прийоми до яких доводиться вдаватись в комунікації тут. Та це все ж зважені рішення, які намагаються вирішити певну задачу в конкретні дедлайни, а тому мають сенс. Якщо комунікація досягає цілі і допомагає рекрутувати, сьогодні це не так вже і важливо, що про неї думають цивільні, які не можуть мати до війська прямого стосунку по типу мене.Мене заспокоює два моменти:1) Реклама лише перший тачпоінт і на шляху людини будуть інші — більш інформативні і людяні2) Медійність тої чи іншої бригади теж може бути RTBАле війна це не спринт, а марафон. І мені видається стратегічно важливим вибудовувати спільними зусиллями імідж військових, як професіоналів, а не епізодичних героїв чи героїв-коханців через маніпуляції близькими. Працювати з менш імпульсивною мотивацією, щоби не тільки росла кількість рекрутів, але разом із ними не росла кількість СЗЧ.Крім того, мушу визнати, що у мене були трохи рожеві окуляри на очах. Через комунікацію Хартії, Сил безпілотних систем, про підписку Струм від тих само Азов, крайня Готуємо до будь-якого сценарію від Третьої штурмової, теж само "Війську потрібні різні професії" у мене склалось стійке враження, що ми вже пройшли етап двіжа і вже рухаємось в бік усвідомленого ставлення, турботи і поваги до військових людяної, а не героїзованої чи матеріалізованої "а ми в Італію". Проте також, як стратегиня, мушу визнати, що ті чи інші рішення (особливо ті, що прийняті на основі даних і сприйняття цільової аудиторії) можуть бути ефективними, попри те що здаються мені надміру тактичними. Але якщо виявиться, що воно працює, то воно працює. Як у випадку з GTA, якщо воно працює — не важливо, що я про це думаю.У підсумку, я все ще вважаю проблемою потенційні стратегічні наслідки від реклами. Навіть, якщо це перший тачпоінт або спроба привернути увагу хай яким способом. У мене немає в досвіді кейсу роботи з бригадаю і я не відкидаю того аспекту, що мені може не вистачати контексту. Але думка про те, що ні цивльні, ні військові не виграють від такої комунікації в long run мене все одно не покидає.Наостанок, дуже дякую всім, хто включився в цей діалог, не пройшов повз і поділився поглядом на ситуацію. Окремо дякую за те, що були взаємоввічливі, бо я трохи переживала за це. P.S. Закиньте трохи гривень котикам з FrontlineCare на оптоволоконні дрони. А то ми ляси поточили, а ножі не наточили