Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - СТОЯТИ Team | Українська в кожен дім
Añadido 14 jul. 2024

СТОЯТИ Team | Українська в кожен дім

@stoyatyteam
Número de suscriptores: 782
Fotos: 591
Videos: 51
Enlaces: 314
Descripción:
Тут публікуються всі переклади, а також новини проєктів СТОЯТИ Team Склад команди: 1) Я (@ThisisMagic) 2) Та й усе, більше нікого 🙃 Ви завжди можете підтримати мене за допомогою донату на цю картку: 4441111026562839
Fuente

СТОЯТИ Team | Українська в кожен дім | А тепер, коли на каналі лишилися тільки найвідданіші підписники, час т...

Logotipo de la comunidad de telegram - СТОЯТИ Team | Українська в кожен дім СТОЯТИ Team | Українська в кожен дім @stoyatyteam
750 Vistas/Alcance 2025-04-26 16:30 Mensaje №850
А тепер, коли на каналі лишилися тільки найвідданіші підписники, час трохи поговорити про поступ локалізації Winter AssaultПереклад, нагадую, для кампанії Порядку готовий. Також перекладено більшість фраз бойових одиниць, залишилися тільки деякі з імперської гвардії.Озвучення — наразі розподіл акторів приблизно такий:Генерал Старнн — Микола Антонов. Упевнений, його ви вже знаєте, якщо грали в Dawn of War або Age of MythologyКомісар — Сергій ЛевесськийКапелан — Subbaka. Його голос ви теж маєте знатиБерсеркери Кхорна — Макс Фрівінґ. Він надзвичайно круто озвучив чорнокнижника Сіндрі, але Хаос так просто не відпускає, тож тепер за ним і берсеркери)Вогняні дракони — Мар'яна Янкевич, також відома як MariAmДальньовидиця Тальдіра — Стефанія Токарева. Її голос ви, як і я, могли чути у відео про фанатське озвучення Half-Life 2Безіменна ельдарка в кампанії — Анатолій Бєлібов 🌚 (ось тут пояснював чому так і навіть голосування робив)Репліки капелана я вже навіть отримав, але чекаю на правки.Також дехто, можливо, помітив, що досі немає жодних новин щодо озвучення навчання. А їх нема, бо самого озвучення нема. Я вже не знаю, доведеться, схоже, знову міняти актора... Ну бо це вже просто капець.