Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🌊штормим сторінки📚
Añadido 14 jul. 2024

🌊штормим сторінки📚

@stormingthepages
Número de suscriptores: 4 377
Fotos: 6,210
Videos: 352
Enlaces: 1,270
Descripción:
читацький куточок тієї – хто любить темні історії, гарячих чоловіків, фентезійні світи та трохи романтики 🖤 Звʼязок @sorokina_albina
Fuente

🌊штормим сторінки📚 | Інгредієнти на опару:📍молоко 125 мл📍цукор 1 ст.л.📍борошно 80 г.📍су...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🌊штормим сторінки📚 🌊штормим сторінки📚 @stormingthepages
495 Vistas/Alcance 2026-04-10 17:26 Mensaje №9590
Інгредієнти на опару:📍молоко 125 мл📍цукор 1 ст.л.📍борошно 80 г.📍сухі дріжджі 5 гІнші:📍яйця 2шт + 1 жовток📍цукор 100г.📍ванільний цукор 1уп.📍опара яка вже виросла📍борошно 275г.📍вершкове масло 50г.📍дрібка солі📍морожена вишня (на ваш розсуд)📍шоколадні допси Приготування:Робимо опару: в мисці змішуємо тепле молоко, цукор, борошно та дріжджі. Перемішуємо, накриваємо рушником, та відставляємо в тепле місце на 20 хвилин. Якщо опара зійшла продовжуємо робити тісто. Якщо ні, треба інші дріжджі брати, і робити заново. Якщо опара зійшла, починаємо місити тісто. Беремо яйця, цукор, ванільний цукор та збиваємо міксером до пишної густої піни. Я збивала десь 5-7 хвилин без зупинки. Після цього додаємо опару, перемішуємо. Просіюємо туди 1/2 борошна, вимішуємо, і поступово додаємо іншу половину борошна, потім додаємо мʼяке вершкове масло. Гарно вимішуємо, знову накриваємо рушником та відставляємо в тепле місце на 1,5 години. Тісто повинно підійти. Після цього додаємо начинку та вимішуємо тісто, можете брати, яку ви захочете, я робила з вишнею та шоколадом. Вишню перед цим трішки розморозила, зайву вологу прибрала серветками та обкатала в борошні. Мама моя сказала, що краще в кукурудзяному крохмалі це робити. Розділила тісто на 3 частини. Розкатала в прямокутник, виклала дропси, та вишню. Скрутила в рулет, а потім змійкою. І на дно формочки. Після чого знову накриваємо рушником форми, і даємо тісту підійти. Десь 40 хвилин у мене стояло. Потім відправляємо у розігріти вже духовку. Випікаємо при 180 градусах 30-35 хвилин. Дістаємо з духовки, даємо охолонути, потім змащуємо глазурʼю та прикрашаємо. І смакуємо🍴